تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۱۲:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

فریادهایی که به در بسته خوردند

حمیددهقان با گلایه از عدم همکاری مسئولان شهرستانی، استانی و ملی در خصوص وضعیت دانشگاه پیام نور لنده گفت: هرکجا برای رفع مشکل ساختمان دانشگاه پیام نور مراجعه کردیم به درب بسته خوردیم.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از خبرلنده،رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در جشن تجلیل از جهادگران این داشگاه با گلایه از عدم همکاری مسئولان شهرستانی، استانی و ملی در خصوص پروژه ساختمان دانشگاه پیام نور لنده گفت: دانشگاه امروز مبدا تمام تحولات اساسی در جامعه است ولی متاسفانه برای تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور لنده با ۸۰درصد پیشرفت کاری هیچ مسئولی از شهرستان، استان و ملی برای گره گشایی مشکلات آن و تکمیل ۲۰درصد باقی مانده همکاری لازم صورت نمی گیرد.

 

وی افزود: هرجایی که لازم بود رو زنی کردم و هرکجا که دوست و آشنایی بود به خصوص فرزندان بومی منطقه که مسئولیتی های ملی دارند مراجعه کردیم ولی همه جا به درب بسته خوردیم.

 

رئیس دانشگاه پیام نور لنده تصریح کرد: بیش از ۴۵۰دانشجوی شهرستان لنده با این همه استعداد چشم انتظار همت والای مسئولان هستند و حتی به خیرین نیز مراجعه کردیم که آنان هم از وضعیت دلار و اقتصادی پیش آمده شرمنده دانشجویان و فرهنگ  شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.