تاریخ انتشار :جمعه ۲۳ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۵:۲۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

تقدیر و تشکر صمیمانه فرمانده سپاه قائم‎شهر از مردم فهیم و قدر‎شناس مردم شهرستان

مردم ولایت مدار قائم‌شهر در حمایت از سپاه پاسداران و اعلام انزجار از اقدام خبیثانه آمریکای جنایتکار سنگ تمام گذاشتند، بهمین منظور فرمانده سپاه ناحیه قائم‎‌شهر از مردم فهیم شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش قائم آنلاین، مردم قائم‌شهر امروز ضمن حضور در نماز جمعه همگام با سایر ملت در سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی، اقدام خصمانه آمریکای جنایتکار را در تروریستی نامیدن نهاد مقدس سپاه پاسداران، را محکوم کرده و با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا اعلام انزجار خود را اعلام کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائم‎شهر ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از حرکت مردم شهرستان این حضور در صحنه را مشتی آهنین بر دهان استکبار وامریکای جنایتکار دانست و افزود: اهانت به سپاه، اهانت به مقدسات انقلاب و آرمان‌های آن بوده  و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نتیجه و برخواسته از متن انقلاب است.

علیزاده تصریح کرد: سپاه مولود ایمانی انقلاب در امتداد خط انبیا الهی است و به صورت همه جانبه حافظ دستاوردهای انقلابی که قرار است زمینه ساز انقلاب ظهور حضرت حجت باشد.

وی خاطرنشان کرد: از مردم فهیم و قدر شناس شهرستان قائم‎شهر تشکر و قدردانی می کنم انشالله که در سایه سار توجهات حضرت حجت (عج) مستدام و موفق باشید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قائم‎شهر در پایان گفت: لباس سبز پاسداری لباس خدمت به مردم است و این لطف بی‎کران مردم نشان از موفقیت همکاران بنده بوده و قطعا این راه خدمتگزاری به مردم و مسلمانان جهان ادامه خواهد داشت و این حمایت مردم ما را در ادامه مسیر قوی‌تر خواهد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.