تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۲ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۷:۴۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر:

بسیج بحرانها را در خود حل می‌کند/سیل کمک‌های مردمی از قائم‌شهر به سوی سیل زدگان استان

فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر، گفت: تا کنون مبلغ صد و هشتاد میلیون ریال وجه نقد و تعداد بیست دستگاه وانت از کمک‌های غیرنقدی و مورد نیاز سیل‌زدگان شامل فرش، موکت، آب معدنی، پتو، برنج، حبوبات، غذاهای کنسرو شده و... از پایگاه‌های مقاومت بسیج جمع آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

به گزارش قائم آنلاین، حسین علیزاده در گف‎وگو با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه بسیج برآمده از دل بحران‌ها وسختی‌ها است، اظهار کرد: سابقه بسیج از ابتدای پیروزی انقلاب به‌ویژه در هشت سال دوران دفاع مقدس بسیار درخشان است و این همت والای بسیج نشان داد که میتواند بحرانها را در خود حل کند.

وی به جمع آوری کمکهای مردمی برای مردم سیل زده اشاره کرد و افزود: تا کنون مبلغ صد و هشتاد میلیون ریال وجه نقد و تعداد بیست دستگاه وانت از کمک‌های غیرنقدی و مورد نیاز سیل‌زدگان شامل فرش، موکت، آب معدنی، پتو، برنج، حبوبات، غذاهای کنسرو شده و… از پایگاه‌های مقاومت بسیج جمع آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر ضمن اشاره به اعزام نیروهای جهادی به مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: از اوایل روزهای حادثه با فراخوانی نیروهای بسیجی و سازماندهی آ نها در قالب جهادگران بسیجی تعداد هفتاد نفر در هر روز و مجموع پانصد نفر نیروی جهادگر بسیجی برای کمک و امدادرسانی به مردم سیل زده در روستاهای سیمرغ اعزام شدند که حضور این نیروها تابر طرف شدن مشکلات حاد و اساسی همچنان در منطقه ادامه دارد.

این مسوول همچنین ضمن اشاره به آمادگی کامل سپاه قائم‌شهر برای اعزام نیرو برای ساخت و به‌سازی منازل آسیب دیده وکمک‌های مورد نیاز در روزهای آتی تصریح کرد: تعدادی تجهیزات سنگین و نیمه سنگین مانند تراکتور، موتورهای آبکشی و تخلیه آب نیز برای کمک رسانی به منطقه ارسال شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.