تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۱۲:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اقامت ۱۰٫۸ میلیون نفر شب مسافر تا پایان روز نهم فروردین در مازندران

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر مازندران از اقامت 10 میلیون و 883 هزار و 941 نفر شب مسافر در مازندران طی بازه زمانی 27 اسفندماه سال گذشته تا پایان روز نهم فروردین 98 خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، سیف‌الله فرزانه در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد خدمات سفر مازندرن از اقامت ۱۰ میلیون و ۸۸۳ هزار و ۹۴۱ نفر شب مسافر در مازندران طی بازه زمانی ۲۷ اسفندماه سال گذشته تا پایان روز نهم فروردین ۹۸ خبر داد.

وی افزود: تعداد ۱۲۱ فقره پروانه اقامتگاه بومگردی نیز صادر شده است.

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر مازندران ادامه داد: طی این مدت، تعداد بازدیدکنندگان داخلی از ۱۹ پایگاه و سایت موزه استان، ۱۱۵ هزار و ۱۰۹ نفر و تعداد بازدیدکنندگان خارجی نیز ۴۵۲ نفر بوده است.

فرزانه آخرین آمار بازدیدکنندگان از اماکن تاریخی فرهنگی استان را ۳ هزار و ۶۲۲ نفر اعلام کرد و اضافه کرد: تاکنون تعداد ۲۲۳ کنسرت موسیقی و جنگ شادی در سطح استان برگزار شده است.

وی تعداد بازدید گردشگران و بازدیدکنندگان از روستاهای مازندران را طی این مدت، یک میلیون و ۴۰۱ هزار و ۸۹۵ نفر اعلام کرد و افزود: تعداد گردشگران مقیم در روستاهای مازندران طی این مدت به دو میلیون و ۲۴۳ هزار و ۱۲۸ نفر شب رسیده است.

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر مازندران اعلام کرد: تعداد زائران اماکن مذهبی و متبرکه طی این بازه زمانی، ۴۸۶ هزار و ۹۳۲ نفر بوده است.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران یادآور شد: طی این مدت، تعداد ۱۹۷ نمایشگاه فرهنگی هنری و صنایع دستی برگزار شده است.

به گفته وی، تاکنون یک میلیون و ۱۸۲ هزار و ۶۹۱ دستگاه خودرو وارد استان و تعداد ۹۵۷ هزار و ۳۲۲ دستگاه خودرو نیز از استان خارج شدند.

دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر مازندران با اشاره به تعداد کل ۵ هزار و ۸۱۴ نفر ماموریت‌های تصادفی و غیرتصادفی اورژانس ۱۱۵ و همچنین ۳۵۰ ماموریت هلال احمر طی این مدت گفت: تعداد جان باختگان حوادث رانندگی طی این ایام، به ۲۳ کشته رسید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.