تاریخ انتشار :سه شنبه ۶ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

هزینه‌ درمان مصدومان حادثه سیل شیراز رایگان است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در عیادت از مصدومان حادثه سیل شیراز، گفت: روند درمان مصدومان در بیمارستان‌های شیراز به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.

به گزارش قائم آنلاین،  صبح امروز سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اتفاق بهادر رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و… از بیمارستان‌های شهید رجایی و نمازی شیراز بازدید و دستورات لازم را برای روند درمان مصدومان صادر کرد.
وزیر بهداشت در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روند درمان مصدومان حادثه مناسب و به موقع بوده و باید اذعان کرد به‌غیراز اینکه عزیزان خود را ازدست‌داده، خسارت مالی نیز داشته‌اند که باید هر چه سریع‌تر به آنان رسیدگی شود.

نمکی همچنین گفت: روند درمان مصدومان در بیمارستان‌های شیراز به‌صورت رایگان انجام خواهد شد و پس از مرخص شدن نیز، اقدامات توان‌بخشی برای آنان در نظر گرفته‌شده است.

لازم به ذکر است بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ۱۱۰ نفر در حادثه سیل مصدوم شده بودند که در حال حاضر ۴۱ نفر در ۴ بیمارستان شهید دستغیب، شهید فقیهی، نمازی و شهید رجایی بستری هستند و بقیه نیز پس از مداوا از بیمارستان‌های مذکور ترخیص شده‌اند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.