تاریخ انتشار :دوشنبه ۵ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۴:۲۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

بازدید مدیر گازرسانی کشور از خط تغذیه آسیب‌دیده قائم‌شهر

به گزارش قائم آنلاین، مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران همراه با مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از خط تغذیه آسیب‌دیده از سیل بالاتجن شهرستان قائم‌شهر بازدید کرد.

 سعید مؤمنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران صبح امروز از روند اجرای عملیات ترمیم خط ۱۲ اینچ تغذیه بالاتجن قائم‌شهر بازدید کرد و ضمن خسته‌نباشید به مدیرعامل و معاونان فنی و مهندسی و بهره‌برداری و کارکنان اجرایی و عملیاتی گاز استان مازندران که در تعطیلات نوروزی به‌صورت جهادی در راه خدمت به مردم و پایداری گاز منطقه فوق تلاش داشتند تشکر و قدردانی کرد.

* آماده‌باش کامل شرکت گاز مازندران در تعطیلات نوروزی

روز گذشته نیز مدیر بهره‌برداری و رئیس HSE و مدیران و مسؤولان گاز استان از روند ترمیم خط تغذیه آسیب‌دیده از سیل منطقه بالاتجن قائم‌شهر بازدید کردند.

به گزارش ذاکرنیوز، وقوع سیل موجب تخریب لوله گاز منطقه بالا تجن قائم‌شهر شده بود که مدیرعامل گاز مازندران خبر از برطرفی این مشکل داده بود.

جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: مشکل بیش از  ۹۵ درصد از ساکنین روستاهای مزبور برطرف شده است و کمتر از ۵ درصد باقیمانده دیگر از طریق مسیر ابتکاری بای پاس به‌صورت نسبی موقتاً حل شد و در حال حاضر از این نعمت برخوردار هستند که  در حال بررسی حل اساسی این مشکل نیز هستیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.