تاریخ انتشار :یکشنبه ۴ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۴:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

خدمات‌ رسانی سپاه و بسیج در مناطق سیل زده مازندران

به محض وقوع سیل و طغیان در مناطق مختلف استان مازندران، پاسداران و بسیجیان این استان به لحاظ ذات بنیادین سپاه، با بکارگیری تمام توان و امکانات برای یاری مردم و همراهی، همدلی و همدردی با آسیب‌دیدگان به فعالیت امدادی پرداختند.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از بلاغ، به محض وقوع سیل و طغیان در مناطق مختلف استان مازندران، پاسداران و بسیجیان این استان به لحاظ ذات بنیادین سپاه، با بکارگیری تمام توان و امکانات برای یاری مردم و همراهی، همدلی و همدردی با آسیب‌دیدگان به فعالیت امدادی پرداختند.

این روزها بیش از ۲۰ هزار پرس غذای گرم، حدود ۱۰۰۰ تخته پتو و چندین هزار عدد کنسرو و آب معدنی بین مردم توزیع شد و همچنین تانکرهای آبرسانی سپاه کربلا و لشکر ۲۵ کربلا نیز به مردم یاری رساندند.

از سه روز گذشته ۶۱ گروه جهادی در قالب هزار و ۵۰ نفر بسیجی در سراسر نقاط سیل‌زده و همچنین ارتفاعاتی که روستاهای آن در محاصره برف هستند مشغول خدمات‌رسانی به مردم شدند.

چندین دستگاه لجن کش، کمپرسی، کامیون، لودر، گریدر، بولدزر، بیبکو و تراکتور در سراسر مناطق سیل زده مشغول خدمات رسانی به مردم هستند و با تغییر مسیر آب و تخلیه آب منازل به مردم کمک می کنند.

در این راستا تعدادی ماشین آلات راهسازی توسط بسیج سازندگی استان اجاره شده و برای کمک به مردم مورد استفاده قرار گرفت.

*کمک‌رسانی سپاه جویبار به مناطق سیل‌زده

*کمک‌رسانی سپاه سوادکوه به مناطق سیل‌زده

*کمک‌رسانی سپاه گلوگاه به مناطق سیل‌زده

*کمک‌رسانی سپاه سیمرغ به مناطق سیل‌زده

*کمک‌رسانی سپاه نکا به مناطق سیل‌زده

دیدگاه خود را به ما بگویید.