تاریخ انتشار :یکشنبه ۴ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۴:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

بازدیدجانشین فرماندهی کل سپاه از مناطق سیل زده استان گلستان + تصاویر

تصویری از حضور سردار سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه در مناطق سیل زده در فضای مجازی منتشر شده است. این تصویر در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

به گزارش قائم آنلاین، با رسانه‌ای شدن عمق حادثه سیل در استان گلستان  برخی مسئولان  در تلاش هستند تا هر طور شده است برای بازدید میدانی و بدون واسطه خود را به محل این حادثه برسانند. آنان در تلاش هستند تا رو در رو با مردم صحبت کنند و در این شرایط بحرانی به ساکنان برای بهبود اوضاع دلگرمی بدهند. به تازگی تصاویری از حضور برخی از مسئولان در فضای مجازی منتشر شده است.

یکی از این تصاویر ،تصویری است از سردار سلامی جانشین فرماندهی کل  سپاه، که  برای بازدید میدانی از مناطق سیل زده شهرستان آق‌قلا و صدور دستورات لازم برای امدادرسانی بیشتر به سیل‌زدگان در مناطق سیل زده حاضر شده است.این تصویر در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

جانشین فرماندهی کل  سپاه، از مناطق سیل زده شهرستان آق‌قلا بازدید کرد

تصویر دیگری هم از سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بالگرد به قصد سفر به مناطق سیل زده در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

جانشین فرماندهی کل  سپاه، از مناطق سیل زده شهرستان آق‌قلا بازدید کرد

گفتنی است؛ در پی بارش شدید در یک هفته گذشته اهالی و ساکنان استان گلستان سال نو را متفاوت تحویل کردند و حالا برای بهبود اوضاع و احوال زندگی خود نیازمند کمک و یاری مسئولان هستند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.