تاریخ انتشار :یکشنبه ۴ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۱۰:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اقامت ۶۶۶ هزار نفر شب مسافر در روستاهای مازندران تا پایان روز سوم نوروز

معاون گردشگری میراث فرهنگی مازندران تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از روستاهای مازندران را از روز 27 اسفندماه سال 97 تا پایان روز سوم فروردین امسال، 383هزار و 395 نفر اعلام کرد و گفت: طی این مدت، 4 هزار و 407 کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شد.

به گزارش قائم آنلاین، مهران حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار ما تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از روستاهای مازندران را از روز ۲۷ اسفندماه سال ۹۷ تا پایان روز سوم فروردین امسال، ۳۸۳هزار و ۳۹۵ نفر اعلام کرد و افزود: تعداد گردشگران مقیم در روستاهای مازندران طی این مدت به ۶۶۶ هزار و ۱۲۸ نفر شب رسیده است.

وی افزود: تعداد زائران اماکن مذهبی و متبرکه طی این بازه زمانی، ۲۷۹ هزار و ۶۰۰ نفر بوده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی مازندران خاطرنشان کرد: تعداد گشت‌های انتظامی- راهور- پلیس راه و همیاران پلیس، ۹ هزار و ۵۵۶ مورد و تعداد طرح‌های ترافیکی اجرا شده در سطح شهرهای استان نیز ۹۸۰ مورد بوده است.

حسنی خاطرنشان کرد: طی این مدت، ۴ هزار و ۴۰۷ کیلوگرم مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شد.

وی ادامه داد: تعداد یک هزار و ۸۴۴ مورد بازدید نظارتی از واحدهای اقامتی، پذیرایی، صنوف مختلف عرضه کننده مواد غذایی، مراکز بهداشتی و حمل و نقل انجام شد.

معاون گردشگری میراث فرهنگی مازندران متذکر شد: طی این مدت، ۳۰ میلیون و ۸۴۰ هزار لیتر بنزین معمولی و سوپر در جایگاه‌های سوخت استان عرضه شد.

حسنی یادآور شد: طی این مدت، تعداد ۹ هزار و ۳۹۳ نفر مسافر از طریق حمل ریلی مسافر در استان جا به جا شدند. به گفته وی، تاکنون ۶۱۰ هزار و ۲۷۹ خودرو وارد استان و تعداد ۳۹۴ هزار و ۳۶۱ خودرو نیز از استان خارج شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.