تاریخ انتشار :یکشنبه ۴ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۱۱:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

آرزو می کنم که سایه خشکسالی از سر کشور برداشته شود

کاوه خداشناس بازیگر گفت: من همیشه سعی می کنم اتفاقات بد را فراموش کنم و به چیزهای خوب فکر کنم، در سال 97 فشارهای اقتصادی که بر جامعه وارد شد، شرایط بدی را برای مردم ایجاد کرد.

به گزارش قائم آنلاین، کاوه خداشناس بازیگر، سینما، تئاتر و تلویزیون در خصوص اتفاقات تلخ و شیرین سال ۹۷ در گفتگو گفت: من همیشه سعی می کنم اتفاقات بد را فراموش کنم و به چیزهای خوب فکر کنم، در سال ۹۷ فشارهای اقتصادی که بر جامعه وارد شد، شرایط بدی را برای مردم ایجاد کرد.

وی افزود: به نظر من هر روزمان را اگر نگاه کنیم پر از اتفاق های شیرین است، همین که هر روز صبح که بیدار می شوم می بینم پدر و مادر نازنینم در قید حیات هستند و سلامتی دارم و کار می کنم، همه این ها برای من شیرین است.

این بازیگر اظهار داشت: این فشار اقتصادی بر زندگی ما بازیگران هم تاثیر می گذارد، ما هم در این جامعه زندگی می کنیم و وقتی که یک سیستم بهم می ریزد روی زندگی همه ما تاثیر می گذارد و ما هم خارج از این قاعده نیستیم؛ من هم از همین ماست و دوغ مصرف می کنم، از همین گوشت که مصرف می کردم که دیگر نمی توانم مصرف کنم.

کاوه خداشناس در پایان گفت: آرزو می کنم که سایه خشکسالی از سر سرزمین مان برداشته شود، چون که به نظرم همین مسئله بر شرایط روحی مردم تاثیر منفی گذاشته است؛ امیدوارم مردم ایران امسال تا جایی که امکان دارد در شرایط راحت، بهتر و بی چالش تری زندگی کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.