تاریخ انتشار :جمعه ۲ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۱۱:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

مسئولان در سال جدید حل مشکلات اقتصادی را در اولویت قرار دهند

نماینده ولی فقیه در مازندران رفع مشکلات اقتصادی و توجه ویژه به جوانان را مورد تاکید قرار داد و گفت: مازندران نیز دارای مشکلات فراوانی است که باید توسط مسئولان کشوری و استانی حل شود.

به گزارش قائم آنلاین،  آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری اظهار کرد: نام سال که تحت عنوان “رونق تولید ” از سوی رهبر معظم انقلاب تعیین شده می‌تواند در حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بسیار کار ساز باشد.

وی اضافه کرد: نامگذاری سال که همه ساله بر اساس نیاز کشور توسط مقام معظم رهبری اعلام می‌شود باید در دستور کار عموم مسؤولان قرار گرفته و در تمام اقداماتشان لحاظ شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران به تشابه نام امسال با سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: با اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید باید راهکارهای مناسبی برای بهبود اقتصاد و معیشت مردم ایجاد کرد.

این مسئول از سال فرصت‌ها، افزایش اشتغال، اصلاح نظام بانکی، حل معیشت مردمی، بهبود وضعیت جوانان به عنوان خواسته‌های رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: ایشان در سخنان گام دوم انقلاب بیش از ۵۰ بار از جوانان نام بردند.

طبرسی گفت: مازندران نیز دارای مشکلات فراوانی است که باید توسط مسئولان کشوری و استانی حل شود.

وی از ایجاد تفرقه بین مسلمانان به عنوان یکی از مشکلات بزرگ مسلمانان یاد کرد و افزود: آنان با جمعیت بیش از یک میلیاردی در صورت اتحاد می‌توانند بزرگ‌ترین قدرت جهان باشند.

امام جمعه ساری از بی‌تفاوتی برخی از سران کشور های اسلامی انتقاد کرد و گفت: هرگونه اقدام رذیلانه دشمنان از اسلام هراسی آنان است و با حمله به مساجد و به شهادت رساندن نماز گذاران این ضعف بزرگشان را تثبیت کرده‌اند.

این مسئول از آمریکا و نظام صهیونیستی به عنوان بزرگ‌ترین دشمنان اسلام نام برد و افزود: هم اینک بسیاری از کشورهای اسلامی با پیروی از جمهوری اسلامی خواب خوش را برای این بدخواهان حرام کرده‌اند.

طبرسی فرارسیدن عید نوروز را به عموم هم مردم تبریک گفت و از آنان خواست تا بویژه این ایام را با رفتن به مزار شهدا و سرکشی به خانواده‌شان سپری کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.