تاریخ انتشار :جمعه ۲ فروردین ۹۸.::. ساعت : ۳:۳۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
معاون اجتماعی پلیس مازندران:

انتشار فیلم تاریخ مصرف گذشته درگیری یک شهروند با پلیس قائم‌شهر

معاون اجتماعی پلیس مازندران گفت: انتشار کلیپ درگیری یک شهروند با عوامل انتظامی قائم شهر در فضای مجازی مربوط به دو سال قبل است.

به گزارش قائم آنلاین، مسعود تقدیسی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی و درگیری یک شهروند با عوامل انتظامی شهرستان قائم شهر، گفت:: این فیلم مربوط به سال ۱۳۹۶ و حواشی برگزاری مسابقات لیگ دسته اول کشور بین تیم نساجی با یکی از تیم‌های حاضر در لیگ بوده است.

وی افزود: در این فیلم فردی که با ماموران انتظامی درگیر می‌شود، قصد عبور از خیابان جویبار – کوچه خزر ۶ را داشته که این خیابان به دلایل انتظامی و ترافیکی در زمان برگزاری مسابقه از سوی پلیس یک طرفه شد و فقط خودرو‌های تیم میزبان و میهمان مجاز به تردد از این مسیر بودند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران، گفت: این شهروند بدون توجه به محدودیت‌های ترافیکی و انتظامی اقدام به حرکت در مسیر فوق کرده که با ممانعت مامور پلیس راهور مستقر در محل مواجه و با وی درگیر می‌شود.

سرهنگ تقدیسی، افزود: این فرد در ادامه قصد بر هم زدن نظم عمومی و تشویش اذهان عمومی را داشته که عوامل راهور به منظور پیشگیری از وقایع بعدی از عوامل انتظامی و یگان امداد شهرستان درخواست کمک می‌کند.

وی گفت: با حضور عوامل انتظامی فرد مهاجم که همواره بر عمل خود اصرار داشته به دستور ماموران پلیس تمکین نکرده و مجددا با ماموران درگیر می‌شود و در نهایت کنترل و به کلانتری مرکزی شهرستان هدایت شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه این فرد پس از انتقال به کلانتری و توجیه و ارشاد با اخذ تعهد آزاد شد، افزود: برابر تحقیقات به عمل آمده این فرد با توجه به اطلاع از تعطیلی سالن ورزشی بر اساس هماهنگی بین نیروی انتظامی و هیئت فوتبال که سالن‌ها ورزشی ۴ ساعت قبل از بازی و یک ساعت بعد از بازی تعطیل و درب آن قفل است، اصرار بر حضور در سالن ورزشی را داشت که با ممانعت پلیس مواجه شد.

سرهنگ تقدیسی با اشاره به اینکه اجرای طرح‌های ویژه ترافیکی و انتظامی در زمان برگزاری مسابقات لیگ فوتبال صرفا برای استفاده و بهره مندی هم ورزش دوستان و ورزشکاران در محیطی با نظم، امنیت و آرامش است، از شهروندان و علاقمندان به مسابقات فوتبال و ورزشکاران خواست؛ با رعایت نظم و قانون پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.