تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ اسفند ۹۷.::. ساعت : ۲:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
گزارش تصویری

تجلیل از برگزارکنندگان و حامیان ششمین جشنواره ملی دومینو

ظهر امروز با حضور مسولان شهرستانی از برگزار کنندگان و حامیان ششمین جشنواره دومینو کشور تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش قائم آنلاین، ظهر امروز با حضور مسولان شهرستانی از برگزار کنندگان و حامیان ششمین جشنواره دومینو کشور تجلیل و قدردانی شد.

مهدی محمدی فرماندار شهرستان قائم‌شهر و رئیس ششمین جشنواره دومینو کشور در این مراسم ضمن قدردانی از همه‌ی افرادی که برای برگزاری این مراسم زحمت‌کشیدند، اظهار کرد: علی‌رغم تلاش‌های شهرهای دیگر برای به ثبت رسیدن عنوان پایتخت دومینو برای شهر خود، امسال با تلاش‌ها و حمایت شما عزیزان این عنوان با حضور مسولان کشوری و استانی به‌طور رسمی به قائم‌شهر رسید که باید قدردانی ویژه کرد از شما عزیزان که در این مسیر تلاش کردید.
وی افزود: تلاش‌های آقای اسدی و تیم برگزار کننده باعث شد قائم‌شهر بتواند نام خود را در این رشته ورزشی ثبت کند و باید با تلاش بیشتر و هرچه زودتر برای برگزاری مسابقات سال آینده و هفتمین جشنواره در قائم‎شهر باید برنامه‌ریزی کرد تا بتوانیم میزبان خوبی برای شرکت کنندگان و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی باشیم.
فرماندار شهرستان قائم‌شهر بیان کرد: برگزاری این نوع مسابقات در شهرستان قائم‎شهر باعث می‌شود تا توریست بیشتری برای شهر جذب شود و با حضور تیم‌‎های خارج از شهرستان و استان باعث می‌شود تا چرخه اقتصادی شهر نیز به گردش بیفتد که این امر خود یک برگ برنده‌ای برای شهرستان قائم‌شهر است.

در ادامه این مراسم هوشنگ اصغریان ریاست آموزش و پرورش شهرستان قائم‌شهر نیز اظهار کرد: دومینو یک فلسفه و ورزش چند بعدی است که در سال‌های اخیر علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده است و باید تشکر کرد از نگاه درست فرماندار و حمایت از این رشته فکری که در قائم‎شهر هرساله برگزار می‌شود.

وی ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این برنامه، افزود: آموزش و پرورش شهرستان قائم‌شهر نیز با تلاش آقای اسدی بعنوان قطب و پایتخت دومینو ایران معرفی شده است که باید به فال نیک گرفت و هرساله برای بهتر برگزار شدن این جشنواره ملی تلاش کرد.

ریاست آموزش و پرورش شهرستان قائم‌شهر و رییس بخش دانش‌آموزی ششمین جشنواره دومینو کشور، خاطرنشان کرد: از دانش آموزان مدارس سما و بیت‎المقدس که توانستند رتبه‎های برتر کشور را کسب کنند تشکر می‌کنم که با چیدمان زیبای خود توانستند مقام ارزشمندی را برای قائم‎شهر کسب کنند.

عبدالهادی رضایی معاون فرهنگی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌‎شهر نیز در ادامه اظهار کرد: برگزاری این برنامه جذاب و هیجان‌انگیز در شهرستان قائم‌شهر را باید به فال نیک گرفت که توانست این تعداد علاقه‌مند را در سه روز از ده استان کنار یکدیگر جمع کند و باهم رقابت کنند.

وی افزود: ضمن تشکر از همه‌ی حامیان و برگزارکنندگان این برنامه اما جای کله برای شهرداری و شورای شهر باقی است که در زمان کنونی و خالی از برنامه‌های فرهنگی و ورزشی در قائم‌شهر نتوانست به درستی از این برنامه حمایت کند و کمی کم لطفی را شاهد بودیم.

معاون فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، تصریح کرد: دانشگاه آزاد تنها بدلیل حمایت از این سرگرمی فکری و کار فرهنگی باتوجه به منویات مقام معظم رهبری در این امر کمک کرد تا بتوان برنامه‌ای درست جهت تحقق آرمان‌های انقلاب قدم برداشت.

در پایان این مراسم از برگزار کنندگان ، مقام آورندگان قائم‌شهری در این جشنواره و اداره آموزش و پرورش قائم‌شهر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، شهرداری و شورای شهر قائم‌شهر، اداره کتابخانه‌ها، اداره صنعت معدن و تجارت قائم‌شهر، اداره فرهنگ و ارشاد قائم‎شهر، ایران دومینو، هایپر آرین، گروه خودرویی پهلوان، کافه فوتبال ، کافه و رستوران بالسا و شایگان گرافیک تجلیل و قدردانی شد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.