تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۳ اسفند ۹۷.::. ساعت : ۴:۱۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

آغاز سال ۹۸ را به مایوس سازی ترامپ و پایان آن را به شکست او و سیاست‌هایش تبدیل کنیم

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: باید با تمرکز بر افزایش تاب آوری اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از طریق برخورد هوشیارانه و مقاومت فعال، ابتدای سال ۹۸ را به سال مایوس سازی ترامپ و پایانش را به شکست او و سیاست‌های ضد بشریش تبدیل کنیم.

به گزارش قائم آنلاین، دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز (چهارشنبه) در جلسه شورای اداری استان آذربایجان غربی طی سخنانی ناکام سازی دشمن را راهبرد جمهوری اسلامی ایران در جنگ اقتصادی خواند و تاکید کرد: ظرفیت‌های بیشمار کشور این قابلیت را برای مسئولان و مردم فراهم کرده است.

وی بیان اینکه جنگ اقتصادی دست کمی از جنگ نظامی ندارد، بلکه از پیچیدگی بیشتری هم برخوردار است، تصرف قلوب مردم، تضعیف معیشت مردم و شکاف ملت – دولت را از اهداف جنگ اقتصادی دشمن برشمرد.
شمخانی، اقتصاد را یک مقوله امنیت ملی و پاشنه آشیل آن را فساد ذکر کرد و افزود: مبارزه جدی و همه جانبه با فساد از اولویت‌های جدی نظام است.
وی افزود: همراهی با مردم، به طوری که احساس کنند خادم واقعی آنان هستیم باید همواره دغدغه ما باشد. کاری که شهید باکری در دوران مسئولیتش در شهرداری ارومیه کرد و در دفاع مقدس با خط شکنی و شهادتش به شایستگی انجام داد.
شمخانی خطاب به مسئولان استان آذربایجان غربی اظهار داشت: عملکرد مثبت اقتصادی استان آذربایجان غربی به ویژه در بخش صادرات نشان می‌دهد اگر اراده و برنامه داشته باشید، قادرید بر مشکلات فائق شده و پیشرفت و تعالی استانتان را رقم زنید.
دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: باید با تمرکز بر افزایش تاب آوری اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از طریق برخورد هوشیارانه و مقاومت فعال، ابتدای سال ۹۸ را به سال مایوس سازی ترامپ و پایان سال ۹۸ را به شکست او و سیاست‌های ضد بشریش تبدیل کنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.