تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۰۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
جانشین فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر خبرداد:

اعزام بیش از ۷۰۰ بسیجی به اردوی راهیان نور

جانشین فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر، گفت: حضور در مناطق عملیاتی، صیقل دادن روح از غبار غفلت و بی‌انگیزگی است، که تعداد 700 بسیجی جهت اعزام به این مناطق اعلام آمادگی کردند.

به گزارش قائم آنلاین، اسماعیل ابراهیم‌نژاد با اشاره به اینکه حضور در مناطق عملیاتی، صیقل دادن روح از غبار غفلت و بی‌انگیزگی است، اظهار کرد: به منظور افزایش روحیه ایثار و شهادت‌طلبی و انتقال فرهنگ پایداری و مقاومت به نسل‌های جدید و همچنین آشنایی و بازدید نسل‌های چهارم انقلاب خصوصا قشرجوان و نوجوان با مناطقی که زمانی رزمندگان اسلام برای دفاع از دین و ناموس و وطن خود در این مکان جانفشانی کردند این اردوی بزرگ فرهنگی با حضور بیش از۷۰۰ نفر از بسیجیان قائم‌شهری به صورت متمرکز و غیرمتمرکز از شهرستان انجام می‌شود.

وی ضمن بیان اینکه در سال۹۷ بیش از۷۰۰نفر از بسیجیان طی ۶ مرحله به اردوی راهیان نور اعزام خواهند شد ، افزود: اولین مرحله از اعزام عمومی بسیجییان از تاریخ ۱۸ اسفند آغاز شد و تا۵ فروردین ادامه خواهد داشت که هر یک از کاروان‌ها به مدت ۵ روز از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر در ادامه با اشاره به اینکه تمامی زائرین در این سفر نورانی از۱۱ یادمان و ۴ زیارتگاه بازدید خواهند کرد، گفت: سد کرخه، حضور در اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک، منطقه عملیاتی فکه، دهلاویه، یادمان والفجر ۸، شلمچه، نهر خین، طلائیه، معراج شهدای شهید محمودوند، یادمان هفت تپه از مناطقی است که زائران از آن بازدید می‌کنند.

‌‎
این مسوول خاطرنشان کرد: حضور در مناطق عملیاتی صیقل دادن روح از غبار غفلت و بی‌انگیزگی است که بسیجیان در این اردوی فرهنگی در برنامه‎هایی چون برگزاری نماز جماعت، ادعیه، مسابقات فرهنگی و… شرکت خواهند کرد و همچنین حضور راویان، روحانیون و مداحان اهل‎بیت برای ایجاد فضایی معنوی و توام با شور و نشاط از ویژگی‌های این اردو به حساب می‌آید.

ابراهیم‌نژاد در پایان تصریح کرد: در این اردو رعایت کلیه اقدامات امنیتی و بهداشتی و تهیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز در مواقع حوادث غیرمترقبه برای کاروان‌ها پیش بینی شده است تا انشاالله سفری مفید، خوب و خوش همراه با تغییرات سازنده ومعنوی برای دانش آموزان در خاطره برجای بماند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.