تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ بهمن ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۲۶ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه ناحیه قائم‎شهر:

چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران بواسطه پایداری وحضور همه جانبه ملت در عرصه است.

فرمانده سپاه ناحیه قائم‎شهر، گفت: دشمنان انقلاب اسلامی روئیای از بین رفتن امروز و فردای این انقلاب را از زمان پیروزی در سر داشتند و گمان می‌کردند به راحتی می‌شود بر اراده پولادین این ملت فائق بیایند.

به گزارش قائم آنلاین، ابراهیم یعقوبی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به چهل ساله شدن انقلاب اسلامی ایران را بواسطه پایداری وحضور همه جانبه ملت اظهار کرد: دشمنان انقلاب اسلامی روئیای از بین رفتن امروز و فردای این انقلاب را از زمان پیروزی در سر داشتند و گمان می‌کردند به راحتی می‌شود بر اراده پولادین این ملت فائق بیایند.

وی افزود: این انقلاب با هجمه‌های فراوانی که از سوی معاندان از ابتدای پیروزی مواجه شده بود همچنان با اراده آهنین ملت و راهنمائی‌های مقام معظم رهبری به سن چهل سالگی رسیده است و براساس بیانات رهبری عزیز، چهل سالگی این انقلاب دوران پختگی و تکامل است و همچنان رو به جلو حرکت می‌کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه قائم‎شهر در پایان خاطرنشان کرد: دوران پختگی و تکامل این انقلاب را در راهپیمایی روز ۲۲بهمن مشاهده کردیم، حضور و حماسه ملت در قاب دوربین‌ها ضبط و توسط رسانه‌های دنیا به نمایش درآمد و این حماسه حضور، خاری است در چشم دشمنان این انقلاب که نمی‌توانند پیشرفت ملت را ببینند و به فضل الهی این حضور پرشورتر از سال‌های قبل در شهرستان قائم‌شهر برگزار شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.