تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۳ بهمن ۹۷.::. ساعت : ۳:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

عذرخواهی بهروان از رسانه‌ها به دلیل معطل‌شدن پشت درب ورزشگاه وطنی

رئیس هیات فوتبال مازندران در حاشیه دیدار نساجی مازندران و تراکتور سازی تبریز در خصوص معطل شدن اصحاب رسانه پشت درب های ورودی واکنش نشان داد و از اصحاب رسانه عذرخواهی کرد.

به گزارش قائم آنلاین، غلامرضا بهروان طی گفت‌وگویی اظهار کرد: اصحاب رسانه می‌توانند از همان ابتدا در استادیوم حضور پیدا می‌کنند و سوژه‌های خودشان را به ثبت برسانند و کسی حق ندارد مانع اینکار شود.

وی در واکنش به پشت درب ماندن اصحاب رسانه توسط یگان ویژه واکنش نشان داد و گفت: هیچ قانونی وجود ندارد که اصحاب رسانه ۴۵ دقیقه قبل آغاز بازی وارد زمین شود و هر کسی این قانون را در آورده است اشتباه می‌کند.

رئیس هیات فوتبال مازندران ادامه داد: یگان ویژه نمی‌تواند برای اصحاب رسانه تعیین و تکلیف کند و اصحاب رسانه بلافاصله بعد از حضورشان در استادیوم می‌توانند وظایف خودشان را انجام دهند.

این مسئول ضمن عذرخواهی از اصحاب رسانه، بیان کرد: قطعا این موضوع را در نشست های قبل بازی با یگان ویژه مطرح خواهیم کرد تا در ادامه بازی‌ها چنین مشکلی برای هیچ یک از اصحاب رسانه وجود نیاید.

بهروان در خصوص این موضوع اظهار داشت: رسانه رکن رکین ورزش است و خبرنگاران نقش اثرگذاری در توسعه ورزش به ویژه رشته ورزشی فوتبال دارند.

وی افزود: به‌دلیل اهمیت فعالیت رسانه‌ای کمیته رسانه‌ای در فیفا یکی از بخش‌ها اساسی و مورد توجه است و اقدامات اساسی را نیز در توسعه این ورزش انجام داد.

بهروان تاکید کرد: نه بنده و نه سایر عوامل اجرایی بازی‌های لیگ نمی‌توانند به کسی در ورزشگاه‌ها بی‌احترامی کنند و باید به همدیگر احترام بگذاریم.

رئیس هیات فوتبال مازندران افزود: باید به اصحاب رسانه، هواداران  و تمامی این عواملی که باعث زیباتر شدن فوتبال می‌شود احترام گذاشت.

بهروان گفت: بنده و تمام همکارانم تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا در بازی‌های آینده شاهد چنین صحنه هایی نباشیم و زیبایی های این ورزش پرطرفدار را به ثبت برسانیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.