تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ بهمن ۹۷.::. ساعت : ۱:۳۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

راهپیمایی مردم مازندران برای خلق چِلّه تماشایی انقلاب آغاز شد

مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 1397 به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 60 میعادگاه استان مازندران از ساعت 9:30 صبح امروز آغاز و مردم در صفوف متحد و ‏یکپارچه اقتدار و صلابت خود را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش می‌گذارند.مردم همیشه در صحنه در شهرهای مازندران صبح امروز چون امواج خروشان دریای خزر و مانند قامت کوه‌های دماوند، به خیابان‌ها آمدند ‏تا بار دیگر بیعت خود را با ولایت اعلام کنند‎.

به گزارش قائم آنلاین،  ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) که در ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ فروپاشی و سقوط نظام شاهنشاهی ۲۵۰۰ ساله را ‏رقم ‌زد، با جوهره و قوه محرکه اسلام ناب محمدی (ص) روحیه جهادی و انقلابی را فراتر از جامعه‌ی ایرانی در رویکرد و ‏رفتار امت اسلامی شکوفا و آن را به عامل اصلی مقاومت، پیروزی و عبور جبهه انقلاب از فتنه‌ها و بحران‌های فراروی ‏معرفی کرد.‏

مردم مؤمن، انقلابی و ولایتمدار دیار علویان در چهلمین سالگشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بار دیگر در ‏میعادگاه‌های سراسر مازندران در ۶۰ نقطه از سرزمین سرداران و ۱۰ هزار آلاله سرخ وطن، عشق و ارادت خود به انقلاب ‏و نظام مردمی ایران را نشان دادند.‏

در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مردم همیشه در صحنه مازندران با شور انقلابی به صحنه آمدند تا ‏نشان دهند همچنان انقلابی هستند‎.

راهپیمایی در ۶۰ میعادگاه استان مازندران از ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز شد و مردم در صفوف متحد و ‏یکپارچه اقتدار و صلابت خود را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش می‌گذارند.

حرکت مردم درصفوف متحد و فشرده راهپیمایی آغاز شد سیل خروشان جمعیت از میدان ساعت به سمت میدان ابن شهر ‏آشوب در حال حرکت است.‏

مردم همیشه در صحنه در شهرهای مازندران صبح امروز چون امواج خروشان دریای خزر و مانند قامت کوه‌های دماوند، به خیابان‌ها آمدند ‏تا بار دیگر بیعت خود را با ولایت اعلام کنند‎.

مردم همیشه صحنه ساری که راهپیمایی خود را از میدان ساعت  آغاز کرده‌اند در پیشاپیش صفوف متحد آنان مسوولان ارشد استان، وزیر اقتصاد و دارایی، فرماندهان نیروهای ‏مسلح‌، خانواده معظم شهدا، رزمندگان دوران دفاع مقدس حضور دارند‎.

راهپیمایان مازندرانی با سردادن شعارهایی همچون الله‌اکبر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، منافق و فتنه‌گر با کفر هم ‏صدایند، دشمن انقلابُ و مزدور آمریکایند، فتنه‌گران بدانند، ما از آنها بیزاریم، برای دفع فتنه آماده و بیداریم، راه نفوذ ‏دشمنان مسدود است سازش با فتنه‌گران مردود است، دستور کار دشمنان حمایت از فتنه‌گران، این همه لشکر آمده به عشق ‏رهبر آمده‌، بیعت مجدد خود را با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی میثاق دوباره خود را با مقام معظم ‏رهبری اعلام کردند‎.

شعارهای ما امت محمدیم پیرو خط رهبریم، نه سازش نه تسلیم پیام ملت ماست، اطاعت از رهبری ضامن عزت ماست، شعاری ‏بود که شیرزنان مازندرانی با مشت‌های گره کرده فریاد می‌زنند‎.

وظیفه همه مسؤولان نوکری مردم است

مجید حسین‌زادگان استاندار مازندران نیز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در ساری در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی امروز درباره وظایف مسؤولان مقابل حضور مردم اظهار کرد: وظیفه همه مسؤولان نوکری مردم همانند گذشته با عزمی بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه باید با پشتکار بیشتر به مردم خدمت کنیم، تصریح کرد: بسیاری از مشکلات و موانع را مردم درک کردند و نقش عوامل خارجی را به خوبی می‌دانند.

استاندار مازندران افزود: همه ما باید با تلاش مضاعف بهترین خدمات را به مردم بدهیم چرا که لایق بهترین‌ها هستند.

حسین‌زادگان گفت: مردم امروز با حضور تاریخی خود در راهپیمایی پر عظمت، مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و بدخواهان زدند.

*مسؤولان برای حل مشکلات موجود شب و روز نشناسند

دادستان مرکز مازندران نیز اظهار کرد: انقلاب ایران از تمامی مشکلات و موانع به‌خوبی عبور کرد و اکنون جمهوری اسلامی ایران بر قله رفیع عزت و اقتدار ایستاده است.

سیدیونس حسینی‌عالمی با بیان اینکه باز هم مردم با همان شعارهای انقلابی این بار به ندای رهبر زمان خود لبیک گفتند و در ۴۰ سالگی انقلاب که بلوغ این مکتب را نشان می‌دهد در یک جشن خیابانی حضور یافتند و این حضور را ضمن اینکه باید ارج نهیم برای ما مسؤولیت‌بار است که پاسخ درخور شأنی به خدمات‌رسانی درست به مردم بدهیم، ادامه می‌دهد: راه رفته را مردم ایران برنمی‌گردند و حضور حماسی آنها امروز ثابت کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با تاکید بر اینکه مسؤولان به ویژه مسؤولان اجرایی نباید در خدمات‌رسانی به مردم کوتاهی کنند، اضافه می‌کند: درک شرایط معیشتی مردم نیازمند حرکت‌های انقلابی و جهادی است که باید سرلوحه کار همه ما قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه این انقلاب به آسانی به دست نیامده است و ۴۰ سال زمان کمی برای اثبات استقلال‌خواهی و آرمان‌خواهی مردم ایران نیست، تصریح می‌کند؛ کوله‌بار مردم ایران در این ۴۰ سال با استقامت، ایستادگی، سرافرازی و دل‌کندن از عزیزان‌شان برای جهاد در راه خدا پر شده و همه این‌ها نکات مثبتی است که در این سال‌ها به‌دست آمده است.

حسینی‌عالمی با اشاره به اینکه دیدار امروز مسؤولان با مردم و همطراز بودن آنها با مردم در یک مسیر از معجزات انقلاب است، می‌گوید؛ شیرینی همراهی با آرمان‌های انقلاب را باید مردم هم درک کنند که در این راه خدمت بی‌منت وظیفه مسؤولان است.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی با حضور ملت و رهبری امام راحل و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب از مشکلات و موانع بسیار زیادی عبور کرده و به اقتدار کنونی رسیده است، خاطر نشان می‌کند: این اقتدار برای تبدیل شدن به قله دست نیافتنی توسط اجانب همچنان نیاز به همدلی، همراهی مردم و مسؤولان در سایه رهبری ولی امر مسلمین است و مسؤولان باید قدردان این مردم خداجو باشند و برای حل مشکلات موجود شب و روز نشناسند و در کنار مردم بودن و خدمت به مردم را وظیفه و افتخار برای خود بدانند.

*تجدید بیعت با امام و رهبری

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران نیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن مرکز مازندران و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: دهه فجر امسال را با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده آغاز کردیم.

حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور ادامه داد: از رسانه‌ها برای پوشش مطلوب این مراسم تقدیر می‌کنم.

یوسف‌پور اظهار کرد: در ۶۰ نقطه استان مازندران مراسم جشن پیروزی انقلاب در حال برگزاری است.

وی افزود: مردم استان بار دیگر با خط امام راحل و مقام معظم رهبری و آرمان‌های شهدا تجدید بیعت کردند و با این قدرت چله دوم انقلاب اسلامی را از فردا آغاز خواهند کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.