تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۷ بهمن ۹۷.::. ساعت : ۲:۳۹ ب.ظ
فاقددیدگاه
مسابقات فوتبال لیگ‌برتر

تساوی خارج خانه جلالی با نساجی درمقابل ذوب‌آهن اصفهان

جدال جلالی و منصوریان در نخستین بازی نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال برنده‌ای نداشت و در نیمه دوم بازی با وجود اینکه بازی کمی داغ‌تر شد و هر دو تیم موقعیت‌هایی را خلق کردند اما در نتیجه بازی برنده‌ای نداشت و صفر بر صفر به پایان رسید.

به گزارش قائم آنلاین، دو تیم نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان در نخستین گام در نیم‌فصل دوم در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند.

*ترکیب تیم ذوب‌آهن اصفهان

رشید مظاهری، میلاد فخرالدینی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا خلعتبری، محمد زبیر نیک نقش، خوزه ماریان سیلوا، ارسلان مطهری، محمد نژاد مهدی، مسعود ابراهیم‌زاده

*ترکیب تیم نساجی مازندران

حامد لک، مجتبی ممشلی، امید سینک، احمد عبدالله‌زاده، علی اصغر آشوری، رحمان جعفری، جورج گولیسانی، محمد آبشک، یاشا توتادزه، حمیدرضا دیوسالارو سجاد عاشوری

*حاشیه

آسمان امروز اصفهان صاف گاهی همراه با افزایش ابر و ورزش باد و بیشینه دمای ۷ درجه سیلیوس بود.

هواداران همیشه در صحنه نساجی، امروز هم این تیم را تنها نگذاشتند و به صورت گروهی یا انفرادی خود را به ورزشگاه فولادشهر اصفهان فرستادند تا از نزدیک مشوق تیم خود باشند.

در بازی امروز، از داوران کنار دروازه برای نظارت بیشتر و کمک به امر داوری استفاده شد.

*داور

قضاوت دیدار امروز بر عهده محمدرضا اکبریان بود و محمدرضا مدیر روستا  و محسن سلطانی وی را یاری دادند و همچنین کمیل غلامی و حسین زمانی به عنوان داوران کنار دروازه حضور داشتند.

*خلاصه بازی

نخستین موقعیت جدی نساجی توسط علی اصغر عاشوری در دقیقه ۱۴ بازی رقم خورد که کرنر در پی داشت و با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت.

توپ و میدان در نیمه نخست در اختیار تیم مهمان بود و شاگردان جلالی سعی داشتند از هر موقعیتی برای رسیدن به دروازه حریف استفاده کنند.

در نیمه دوم بازی کمی داغ‌تر شد و هر دو تیم موقعیت‌هایی را خلق کردند ولی در نتیجه جدال جلالی و منصوریان در نخستین بازی برنده‌ای نداشت و صفر بر صفر به پایان رسید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.