تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۱ بهمن ۹۷.::. ساعت : ۵:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

طناب دار دور گردن بازیگر سریال تلویزیونی پربیننده !

جوزی اسمولت بازیگر سریال تلویزیونی پربیننده "امپایر" توسط افرادی که فحش های نژادپرستانه می دادند مورد حمله قرار گرفته و راهی بیمارستان شده است.

به گزارش قائم آنلاین، پلیس می گوید این بازیگر ۳۶ ساله در حالی که ساعت دو صبح درحال راه رفتن بوده مورد حمله قرار گرفته است. بعد از اینکه ۲ مرد او را کتک زدند، یک ماده شیمیایی ناشناخته روی او ریختند و طنابی را دور گردنش پیچیدند و او را از درخت به حالت نیمه برافراشته مانند دار زدن بالاکشیدند. در نهایت اسمولت به بیمارستان منتقل شد و پلیس می گوید وضعیتش خوب است.

آن ۲ مرد شعار “اینجا کشور ماگا” است، می دادند. ماگا مخفف شعار “آمریکا را دوباره بزرگ کنیم” دونالد ترامپ است که به عنوان یک شعار سیاسی در کمپین ریاست جمهوری او به شهرت رسید و هنوز مورد استفاده طرفداران اوست.

تعداد زیادی از سلبریتی ها پس از حمله از اسمولت حمایت کرده و این اتفاق را محکوم کردند.

جان لجند موزیسین و بازیگر در توییتر خود نوشت: “بعد از این حمله وحشتناک، عشقم را به جوزی و خانواده اسمولت می فرستم. ما از شما حمایت می کنیم و دعا می کنیم که آرامش و عدالت پیدا کنید.”

زندایا بازیگر و خواننده هم گفت: “این قلب آدم را می شکند و ترسناک است… خواهش می کنم به اینکه چه اتفاقی دارد در این کشور می افتد توجه کنید. تمام عشقم را می فرستم.”

لی دنیلز خالق “امپایر” هم واکنش شدید خود نسبت به این ماجرا را در اینستاگرام با فالوئرهایش به اشتراک گذاشت. او در ویدیویی که منتشر کرد، گفت: “جوزی تو مثل پسر من هستی و به هیچ وجه استحقاق این را نداشتی که طناب دور گردنت بیندازند و حرف های نژادپرستانه به تو بزنند. تو بهتر از این هستی. ما بهتر از این هستیم. آمریکا بهتر از این است.”

دیدگاه خود را به ما بگویید.