تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۴ دی ۹۷.::. ساعت : ۶:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

دختر ۱۷ ساله در آلونک کثیف دانیال بی آبرو شد

دختر نوجوان وقتی برای نخستین بار پا به خانه دوست پسرش گذاشت نمی دانست پسر شرور مخفیانه دوربینی در خانه جاسازی کرده تا از وی فیلم سیاه بگیرد.

به گزارش قائم آنلاین، چندی قبل دختر هفده ساله ای با حضور در اداره پلیس فتای تهران بزرگ از پسر جوانی شکایت کرد و گفت: با دانیال در شبکه اینترنتی اینستاگرام آشنا شدم و هر روز با هم از طریق همین کانال اجتماعی در ارتباط بودیم تا اینکه او پس از جلب اعتمادم پیشنهاد داد همدیگر را ملاقات کنیم.

دانیال خواست برای دیدنش به خانه بروم و آنقدر اصرار کرد که پذیرفتم.

ناهید ادامه داد: پس از ورود به خانه دانیال، همه چیز آرام به نظر می رسید اما ناگهان پسر جوان مرا کتک زد و با تهدید نقشه شومش را به اجرا گذاشت، وقتی به خانه بازگشتم از ترس آبرویم به کسی حرفی نزدم تا اینکه پسر جوان یک فیلم از صحنه های شومی که با من داشت را برایم ارسال کرد و تهدید کرد اگر برایش پول تهیه نکنم اقدام به انتشار فیلم در شبکه های مجازی می کند.

می ترسیدم به پلیس مراجعه کنم چون دانیال مرا تهدید کرده بود اگر شکایت کنم فیلم را پخش می کند، به همین خاطر مجبور شدم النگوی طلایم را به قیمت ۷ میلیون تومان بفروشم و به او بدهم. چند روزی گذشت اما او دوباره با تهدید از من خواست برایش پول تهیه کنم که دیگر راهی جز کمک از پلیس پیش روی خودم ندیدم.

سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتای تهران با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس فتای تهران با توجه به حساسیت موضوع به صورت ویژه عملیات ردیابی پسر جوان را در دستور کار خود قرار دادند و بسیار زود مخفیگاه این جوان ۲۵ ساله شناسایی شد.

وی ادامه داد: مأموران روز ۱۹ دی ماه در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری دانیال در مخفیگاهش شدند و پسر جوان در اعترافاتش عنوان کرد که روز حادثه، گوشی موبایل را برای اخاذی و ادامه رابطه در خانه جاسازی کرده بودم و از همه اتفاقات فیلمبرداری کردم.

کاظمی تصریح کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.