تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۴ دی ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۱۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

حرکت غیر حرفه ای پرسپولیس ؛ از برانکو بعید بود !

صدور رایگان رضایت نامه جدایی احسان علوان زاده از پرسپولیس

به گزارش قائم آنلاین، هافبک چپ‌پای سابق پرسپولیس با بخشیدن طلبش به باشگاه از این تیم جدا شد و در نیم فصل دوم به جمع شاگردان مهاجری در ماشین سازی پیوست.

برکسی پوشیده نیست اگر برانکو نیاز به بازیکن نداشت و طبق حکم فیفا دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی این تیم بسته نمی‌شد، احسان علوان‌زاده همان ابتدای فصل باید از پرسپولیس جدا می‌شد. اما کمبود بازیکن و محرومیت از خرید بازیکن جدید باعث شد برانکو رضایت به ماندن احسان علوان زاده بدهد.

هافبک ۲۴ ساله و چپ پای خوزستانی در پرسپولیس ماند، اما هرگز نتوانست از این فرصت استفاده کند و به ترکیب اصلی راه یابد. بنابراین پیش‌بینی می‌شد علوان زاده در پایان نیم‌فصل اول در لیست خروجی برانکو قرار بگیرد. این هافبک چپ پا تا پایان فصل جاری با پرسپولیس قرارداد داشت، اما مسئولان باشگاه در توافقی دوطرفه با این بازیکن رضایتنامه اش را صادر کردند. احسان علوان زاده طلبش را به پرسپولیس بخشید و باشگاه پرسپولیس هم رضایتنامه اش را صادر کرد تا این بازیکن به ماشین‌سازی تبریز ملحق شود.

در اینکه احسان علوان زاده تا پایان فصل با پرسپولیس قرارداد داشت، شکی نیست. تردیدی هم وجود ندارد این بازیکن کارایی لازم را نداشت و در لیست مازاد برانکو قرارگرفت، اما اینکه یک بازیکن حرفه‌ای بدون پرداخت یک ریال رضایتنامه قطعی بگیرد و به تیم دیگری ملحق شود هم حرفه‌ای نیست.

برانکو این بازیکن را نمی‌خواست، اما هرگز نگفت و نمی‌تواند هم بگوید که رایگان رضایتنامه اش را صادر کنید! باشگاه پرسپولیس می‌توانست از قبل فروش قطعی احسان علوان زاده مبلغی درآمدزایی کند ولو اندک!

متأسفانه فوتبال ایران همیشه از بی‌توجهی مدیران باشگاهی به بحث درآمدزایی و اصول حرفه‌ای رنج می‌برد و این داستان همچنان ادامه دارد…

دیدگاه خود را به ما بگویید.