تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ دی ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

داران خودروهای سنگین از سایپا دیزل دوباره تجمع کردند

رانندگان خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل بین شهری، امروز برای چندمین بار با تجمع در مقابل سایپا دیزل، خواستار تعیین زمان دقیق تحویل خودروهای خود از این شرکت خودروسازی شدند.

به گزارش قائم آنلاین، تعدادی از رانندگان خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل بین شهری که در طرح پیش فروش و نوسازی ناوگان فرسوده در سال ۹۵ شرکت کرده و با گذشت بیش از ۱۸ ماه تاخیر، هنوز موفق به تحویل گرفتن خودرو‌های ولوو از شرکت سایپا دیزل نشده‌اند، در روز جاری در مقابل این خودروسازی تجمع کردند و با سردادن شعارهایی خواستار مشخص شدن زمان تحویل خودروهای خود شدند.

این رانندگان پیش از این هم چندین بار تجمعات مشابهی داشته‌اند و خواسته آنها در این تجمعات مشخص شدن زمان دقیق تحویل خودروهایشان است.

عباس علیزاده یکی از تجمع‌کنندگان  با بیان اینکه پس از ۲ سال در بلاتکلیفی به سر می‌برند و هنوز معلوم نیست که چه زمانی خودروهای خود را از این خودروساز تحویل بگیرند، گفت:  حدود ۱۵۰ نفر از رانندگان امروز در مقابل این شرکت خودروسازی تجمع کرده‌اند و خواستار پاسخ مشخصی از سوی مسئولان این شرکت خودروسازی هستند.

به گفته برخی از  رانندگانی که در مقابل این خودروسازی تجمع کرده‌اند ،  آذرماه سال ۱۳۹۵ با اسقاط خودروهای خود در طرح نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل جاده‌ای کشور شرکت کرده‌ و براساس قرارداد، شرکت مذکور باید در اردیبهشت ماه سال ۹۶ این خودروها را به مشتریان تحویل می‌داده است.

این رانندگان با بیان اینکه به علت شرکت در طرح ساماندهی و تعویض خودروهای فرسوده مجبور به اسقاط خودرو قبلی خود بوده‌اند و نه تنها حدود ۲ سال است که به علت نداشتن خودرو بیکار شده‌اند، بلکه خودروسازی سایپا دیزل هم هیچ پاسخ مشخصی به آنها نمی‌‌دهد.

این تجمعات در حالی اتفاق افتاده که پیش از این مجید مدنی قائم مقام سایپا دیزل به فارس اعلام کرده بود که ۱۲۰۰ خودرو از حدود ۳ هزار خودرویی که قرار بوده در این طرح تحویل مشتریان شود، تحویل شده است.

وی همچنین بیان داشت: از روز دوم دی ماه ۹۷، تحویل شماره شاسی به ۶۱ نفر را آغاز کرده‌ایم و هر چند روز یکبار تعداد دیگری شماره شاسی به مشتریان اعلام و در مجموع ظرف‌ هفته‌های اخیر شماره شاسی به ۴۳۰ مشتری اعلام خواهد شد که مشتریان با دریافت این شماره‌ها می‌توانند برای دریافت وام خود از بانک اقدام کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.