تاریخ انتشار :جمعه ۲۱ دی ۹۷.::. ساعت : ۹:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

دایی هنوز هم گل می‌زند

علی دایی با لغو اردوی خارجی سایپا و تقدیم هزینه این اردو به کارگران این کارخانه که حقوق معوقه دارند، یک گل دیگر به کارنامه گل‌های انسانی و اخلاقی‌اش اضافه کرد.

به گزارش قائم آنلاین، این گل‌های دایی را بیشتر از آن گل‌های شهریار که در زمین فوتبال می‌رویید و به خاطرش حنجره می‌دریدیم، دوست داریم. 

علی دایی که زمان فوتبالش راه ورود توپ به دروازه حریفان را خوب بلد بود، حالا راه عبور از دروازه قلب مردم را هم به سوپراستار‌ها و چهره‌های سرشناس نشان می‌دهد و روز به روز بر میزان محبوبیت خود می‌افزاید. بی‌تعارف از دایی «فوتبالیست» می‌شد انتقاد کرد، اما این دایی را فقط باید ستود. آقای گل جهان که قهرمانی‌اش را به چشم دیدیم، حالا پهلوانی‌اش را به نمایش می‌گذارد.

این که دایی بلافاصله بعد از بازدید از کارخانه سایپا و شنیدن حرف‌های کارگران این خودروسازی که از فرصت ملاقات با دایی بهره بردند و به او گفتند حقوق نگرفته‌اند، اردوی خارجی سایپا را لغو کرد و از باشگاه خواست پولی که اسپانسر قرار بوده صرف اردو کند را به کارگران کارخانه بدهد، نشان از پایگاه و جایگاه مردمی دایی دارد که با وجود شهرت و ثروت – که البته با غیرت و زحمت به دست آورده- خودش را جدا از مردم نمی‌داند و درد و دغدغه‌های مردم را با تمام وجود حس می‌کند. اینجاست که احساس غرور می‌کنی از این که عضو کوچکی از خانواده بزرگ فوتبال هستی…

دیدگاه خود را به ما بگویید.