تاریخ انتشار :جمعه ۱۴ دی ۹۷.::. ساعت : ۵:۳۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران:

کشف ۵۰ کیلو تریاک از چهار قاچاقچی موادمخدر در قائم‌شهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف ۵۰ کیلو تریاک از چهار قاچاقچی موادمخدر و توقیف ۲ دستگاه خودرو در قائم‌شهر خبرداد.

به گزارش قائم آنلاین، علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی، مقابله با سوداگران مرگ و شب گذشته در پی کسب خبری مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس، قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی موادمخدر موفق شدند در این عملیات چهار عامل افیونی را دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران گفت: دیشب در عملیات پلیس مبارزه با موادمخدر استان دو دستگاه خودرو توقیف و ۵۰ کیلو گرم تریاک کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه مصرف کننده مواد مخدر قدرت خوب فکر کردن را از دست می‌دهد و هرگز به هدف‌های بزرگ و اصلی خود نمی‌رسد، گفت: مصرف کنندگان مواد مخدر در دامی اسیر می‌شوند که پایانش مرگ و نابودی است، پایانی که آغاز گران آن دوستان دشمن صفت، سوداگران مرگ و افرادی سود جو بوده اند.

وی از مردم خواست: برای مقابله با سوداگران و جنایتکارانی که جز نفع خود به هیچ چیزی ایمان ندارند و همه چیز آنان در سود حاصل از تجارت مواد مخدر خلاصه می‌شود، با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.