تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۰ دی ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

کرسی خانه خانواده مشهدی را ویرانه کرد + جزییات

افسر نگهبان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: شب گذشته یک مورد آتش سوزی منزل مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که بلافاصله مأمورین نزدیک ترین ایستگاه به محل ، در مسیر آدرس اعلام شده از سوی شهروندان قرار گرفتند.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از کاظم کاظمی با اعلام این خبر اظهار کرد: آتش نشانان به محض رسیدن مشاهده کردند که دود فراوانی از پنجره های واحد مسکونی در طبقه سوم آپارتمان در حال خارج شدن است که نیروها با رعایت نکات ایمنی و پس از قطع برق و گاز با بستن دستگاه تنفسی به سرعت وارد محیط پر از دود شدند.

وی ادامه داد: نیروهای امدادی سپس با پیدا کردن کانون حریق که کرسی و منقل برقی بوده عملیات اطفاء را انجام داده و محیط را امن می کنند.

کاظمی یادآوری کرد: در لحظه آتش سوزی مالک در منزل نبود و اطلاعی از وقوع حریق نداشت که به محض برگشت به منزل و مطلع شدن سریعاً با عوامل ۱۲۵ تماس گرفته و گروه امدادی خود را در کمترین زمان به محل می رسانند.

وی ضمن اشاره به محبوس شدن دو تن از ساکنان منزل طبقه فوقانی ساختمان در میان دود ، یادآور شد: این دو تن توسط تیم امداد و نجات آتش نشانی به سلامت به محیط امن منتقل شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.