تاریخ انتشار :شنبه ۸ دی ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۱۳ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده انتظامی قائم‌شهر خبرداد؛

انهدام باند سرقت خودرو با ۶ فقره سرقت در شهرستان قائم‌شهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر از دستگیری اعضای باند سرقت خودرو با ۶ فقره سرقت در شهرستان قائم‌شهر خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، محمدولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در پی کسب خبری از منابع خبری مبنی بر فعالیت یک باند سرقت خودرو در قائم شهر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، متهمان را با تشکیل باندی، پس از سرقت خودرو در تهران آن را در شهرستان قائم شهر به فروش می‌رساندند شناسایی کردند.

مرادی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به سرقت و فروش ۶ دستگاه خودرو اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با اشاره به اینکه در این ارتباط ۳ خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

مرادی با بیان اینکه رعایت مسائل امنیتی، هشدار‌های انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می‌روند، از شهروندان خواست: درصورت مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می‌زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.