تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۹ آذر ۹۷.::. ساعت : ۷:۰۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

ولایت فقیه رمز ماندگاری و استواری ایران اسلامی است/ حماسه ۹ دی لبیک مردم به رهبری بود

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه 9دی یادآور یک روزی است که به صورت خودجوش جامعه‌ی ما حماسه آفرید، گفت: ولایت فقیه رمزماندگاری و استواری ایران اسلامی است

به گزارش قائم آنلاین، آیت الله علی معلمی در جلسه ستاد گرامیداشت حماسه مردمی ۹ دی با حضور مسئولان در دفتر امام جمعه شهرستان قائمشهر با اشاره به هوشیاری و توکّل امام برای احیاء امر امامت و ولایت، اظهار کرد: امام راحل در پاسخ به آنانی که برای به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی ایران ناامید بودند می‌فرمود: ما چه کار داریم به شدنی بودن یا نبودن موفقیت در حرکت انقلاب، ما باید به وظیفه مان عمل کنیم؛ نتیجه با خداست.

وی افزود: اگر میدان داری امام راحل نبود، این موفقیت ها به ثمر نمی نشست. این نهضت های ملی که جلوتر هم بوده ؛ نهضت مشروطیت بوده ، با آنکه سابقه ی دینی هم داشت ، اما به چه روزگار بدی مبتلا شده و چه انحرافی پیدا کرد. نهضت ملی شدن صنعت نفت و تلاش دکتر مصدق یا همین جریانات نهضت آزادی جبهه ی ملی ؛ خب آنها نیز مبارزه می‌کردند؛ مگر به حرف اینها سراسر کشور به صحنه می آمدند؟ خیر. بلکه سرتاسر کشور به امر امامت و ولایت به صحنه آمدند و انقلاب در سایه ی پرچم داری ولایت پیروز شد و در جنگ تحمیلی ،با این همه خسارت و خرابی، کل استکبار پشت دشمن ایستاده بودند اما شکست خوردند.

امام جمعه شهرستان قائم شهر بیان کرد: اگر نبود برکت ولایت و امامت ، کجا می شد مقابله کرد با دشمنان، تا کجا می شد دشمن را وادار به عقب نشینی بکنیم؟ الان هم می‌دانید ، تمام عوامل استکبار ایستادند که این عمود خیمه ی انقلاب را بشکنند و اگر هم نتوانستند بشکنند، آسیب رسانند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: به شیوه های مختلف در هر جریان اجتماعی و سیاسی که پیش می آید ولی‌امر رهنمودی دارد که به خیر کشور، جامعه و همه ی اقشار سیاسی است، بعضاً متهم می‌کنند و این اتهام ناصواب که «رهبری مثلاً فلان جناح را تقویت و فلان جناح را تضعیف میکند » خود این حرف از شگردهای دشمن است برای تخریب و تضعیف ولایت است.

این مسئول با اشاره به اینکه همه مردم برای رهبری یکسانند در صورتی که درست عمل کنند، تصریح کرد: همه از دیدگاه رهبری ممکن است منفور بشوند، اگر خدای ناکرده بد عمل کنند، چه راستی چه چپی ، چه اصلاح طلب و چه اصول گرا، اینها تعبیراتی است که  از جانب دشمن برای فریب بیان می‌شود. آنچه برای رهبری مطرح است، سلامت و صداقت و درست عمل کردن افراد خواهد بود، چه تحت عنوان اصول گرا و چه تحت عنوان اصلاح طلب و آنچه مهم است دیانت و اعتقاد و باورمندی افراد است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر در ادامه گفت: نهم دی یادآور یک روزی است که به صورت خودجوش جامعه‌ی ما حماسه آفرید که حقیقتاً جامعه ی ما از همه مسئولان جلوتر حرکت می‌کند. در شهرستان قائم شهر، ۹ دی نَه، بلکه هشتم دی به پاخاست؛ یعنی، یک روز جلوتر از سایر نقاط کشور که این نشان از بصیرت بالای ملت انقلابی ایران است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.