تاریخ انتشار :شنبه ۱۷ آذر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اخطار شفر به پرسپولیس و سایرین: مواظب باشید!

استقلال با بردهای پرگلش به پرسپولیس، سپاهان و تراکتور هشدار داد

به گزارش قائم آنلاین، استقلال با آتش بازی در رشت برای دیگر مدعیان خط و نشان کشید.

اگرچه در شرایطی به پایان نیم فصل نزدیک می شویم که استقلال احتمالا نیم فصل اول را در رده پنجم به پایان خواهد برد اما شرایط جدول به گونه ای است که اختلافات امتیازات تیم های بالای جدول بسیار کم است و آبی پوشان در نیم فصل دوم می توانند خود را به راحتی در جمع مدعیان قهرمانی ببینند. آنچه استقلالی ها را امیدوارتر می کند بازی های خوب اخیر شاگردان شفر است. استقلالی ها در بازی های اخیر خود با ارائه عملکردی قابل قبول به پیروزی رسیده اند که پیروزی ۳-۰ برابر صنعت نفت و بعد از آن پیروزی ۵-۰ برابر سپیدرود اوج این عملکرد بوده است.

پیش از این شفر از فشار و استرس روی بازیکنان و همچنین عدم هماهنگی مهره های جدید به عنوان مشکلاتی نام برده بود که مانع نتیجه گیری استقلال می شود و حالا به نظر می رسد که هر دوی این مشکلات رفع شده است. با پیروزی های اخیر شاگردان شفر دوباره روحیه و اعتماد به نفس لازم را پیدا کرده اند و از طرف دیگر حالا هواداران هم دلیلی برای اعتراض و ایجاد فشار ندارند. از طرف دیگر به نظر می رسد که بالاخره این هماهنگی هم بین بازیکنان ایجاد شده که بدین معناست استقلال مانند دو فصل اخیر باز هم در نیم فصل دوم با شرایطی کاملا متفاوت و به عنوان یک تیم قدرتمند در میادین ظاهر می شود.

همه اینها در حالی است که چند مهره جدید از جمله داریوش شجاعیان و محسن کریمی در نیم فصل دوم به تیم اضافه می شوند و احتمالا خریدهایی هم استقلال خواهد داشت که بازگشت سرور جپاروف یکی از همین خریدهای احتمالی است. در چنین شرایطی باید منتظر یک استقلال بسیار خوب در نیم فصل دوم باشیم که می تواند مربع مدعیان قهرمانی شامل پرسپولیس، سپاهان، پدیده و تراکتورسازی را به چالش بکشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.