تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۵ آذر ۹۷.::. ساعت : ۸:۰۹ ق.ظ
فاقددیدگاه
آیت‌الله صدیقی در ویژه‌برنامه روز دانشجو قائم‌شهر:

دشمنان در شبکه‌های مجازی دنبال تغییر افکار عمومی هستند/ نگران جنگ نرم باشیم

امام جمعه موقت تهران، گفت: امروز دشمنان در شبکه‌های مجازی در حال تغییر افکار عمومی هستند و مطرح کردن افرادی که کفایت مدیریت کشور را ندارند و آنان کسانی هستند که همه چیزمان را خواهند برد.

به گزارش قائم آنلاین، آیت‌الله کاظم صدیقی چهارشنبه شب در ویژه برنامه روز دانشجو در دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، با اشاره به اینکه سراسر عالم پر از شور و در کل عالم حیات، حیات موج می‌زند و هیچ چیزی جز تسبیح و عبادت خداوند را نمی‌توان در آن دید، اظهار کرد: در حیات می‌توان مرتب وجود را دریافت و برای رسیدن به آن باید با اختیار به سوی کشف حیات طیبه باشیم تا به آن برسیم.

وی افزود: این روزها باید نگران جنگ نرم باشیم چراکه این جنگ خطرناکتر از جنگ سخت است، جنگ نرم را جدی بگیرید و از آن جلوگیری کنید.

آیت الله صدیقی انسان را ناشناخته دانست و تصریح کرد: انسان از جماد شروع می‌شود و به نبات می‌رسد و در وجود او گنجی نهفته‌است که آدم باید آن را کشف کند و ارزش و قیمتی که خداوند در آن قرار داد را بیابد زیرا انسان اشرف مخلوقات در زمین است.

امام جمعه موقت تهران، گفت: برخی از روشنفکران بی‌ایمان دین را وارونه به خورد مردم می‌دهند زیرا آنان کسانی هستند که به کارشناسان دینی توجه نمی‌کنند.

وی با انتقاد از شبکه‌های مجازی با بیان اینکه این شبکه‌ها عفت عمومی را بهم می‌ریزنند و با سیاست، آدمهایی را مطرح می‌کنند که کفایت اداره کشور را ندارند، گفت: امروز دشمنان در شبکه‌های مجازی در حال تغییر افکار عمومی هستند و مطرح کردن افرادی که کفایت مدیریت کشور را ندارند و آنان کسانی هستند که همه چیزمان را خواهند برد.

صدیقی عنوان کرد: معامله با خدا را حضور در صحنه و مقابله با دشمن است و مدافعان حرم با خدا معامله کردند و رفتند و شاخ داعش را شکستند اما دشمن ما را به جان هم انداخته است، بطوریکه در بازی‌های سیاسی و حکومتی هیچکس دیگری را قبول ندارد.

وی گفت: دشمن در حال انحراف دختران و پسرانمان است و تمامی انسان‌ها را به جان هم انداخت، در حالی که این جهاد و رزمندگی و جهاد با خدا نیست.

امام جمعه موقت تهران، یادآور شد: اگر با این دانشگاه یک مدینه فاضله ساخته شود و شهید احمدی ها و شهریاری ها ارائه کردید مشخص می‌شود که شما رزمنده هستید.

وی با اشاره به اینکه تا هنگامی که فردی انسان را نشناخته باشد حقوق بشر چه معنایی دارد و آنانی که غارت می‌کنند از بشریت چیزی نمی‌داند، گفت: باید دانشگاهها را انسانی و ایثارگر بار بیاوریم که اینها است که به انسان اهلیت می‌بخشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.