تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۵ آذر ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۱۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

ارائه به روزرسانی جدید برای گوشی های پیکسل ؛ تمام مشکلات حل شد!

به تازگی خبری خوشحال کننده در مورد شرکت گوگل و گوشی های پیکسل این شرکت منتشر شده که نشان می دهد شرکت گوگل با ارائه به روزسانی جدید خود تمام مشکلات این گوشی ها را برطرف کرده است.

به گزارش قائم آنلاین، عرضه به روزرسانی جدید برای گوشی های پیکسل

شرکت گوگل به ارائه زودتر از موعد به روزسانی بسته امنیتی ماه دسامبر تمام باگ های گزارش شده برای این گوشی را برطرف کرده است. این به روزرسانی مختص گوشی های پیکسل شرکت گوگل بوده است. یکی از مشکلاتی که کاربران به کرار با آن مواجه شده اند بخش مدیریت حافظه است که خیلی عملکرد ضعیفی داشته است و باگ این بخش باعث ایجاد اختلال در برنامه ها و بستن آنها می شد.

برطرف کردن باگ های گوشی های پیکسل

شما پس از نصب این به روزرسانی دیگر می توانید با خیال راحت از گوشی های پیکسل خود استفاده کنید و دیگر بسته شدن برنامه نیز نباشید. همین باگ باعث شده بود که میزان فضای داخلی گوشی به ۴ گیگ کاهش پیدا کند.

باگ های اخیر دوربین گوشی های پیکسل

همچنین این به روزرسانی دارای موارد دیگر نیز است که می تواند مشکلات گوشی های پیکسل را به راحتی برطرف کند. یک سری از بخش های این به روزرسانی مربوط به دوربین گوشی می شود که با استفاده از این به روزرسانی مشکل برطرف خواهد شد. جالب اینکه به روزرسانی بخش دوربین برای هر دو گوشی پیکسل ۲ و پیکسل ۳ ارائه شده است که می تواند این موضوع بیانگر این باشد که دیگر عکس های شما ناپدید نخواهد شد. البته هنوز مشکل ناپدید شدن پیام های گوشی در جای خود باقی مانده است.باگ های اخیر دوربین گوشی های پیکسل

گوگل تمام باگ ها را برطرف کرد

از دیگر بخش های این به روزرسانی می توانیم به به روزرسانی پایه های شارژ پیکسل اشاره کنیم. دیگر این پایه ها هماهنگی خوبی با برنامه های مختلف گوشی های پیکسل خواهند داشت. شرکت گوگل همچنین اعلام کرده است که در این به روزرسانی به مبحث قفل صفحه نیز پرداخته و باگ های آن را برطرف کرده است.

به روزرسانی ماه دسامبر گوشی های پیکسل تا چند روز آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. قطعا این به روزرسانی می تواند خیلی از نگاه های منفی شکل گرفته در مورد گوگل و گوشی های پیکسل ۳ را بر طرف کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.