تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۴ آذر ۹۷.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

معافیت ۱۳ ساله مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در مناطق محروم

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از معافیت ۱۳ ساله مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در مناطق محروم خبرداد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، محمدرضا منصوری ، گفت: مجلس برای سرمایه‌گذاری صاحبان صنایع در مناطق محروم معافیت‌های 13 ساله‌ مالیاتی در نظر گرفته که خود می‌تواند موجبات جذب سرمایه‌گذاران را فراهم آورد.

به گزارش قائم آنلاین، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از معافیت ۱۳ ساله مالیاتی برای سرمایه‌گذاری در مناطق محروم خبرداد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ، محمدرضا منصوری ، گفت: مجلس برای سرمایه‌گذاری صاحبان صنایع در مناطق محروم معافیت‌های ۱۳ ساله‌ مالیاتی در نظر گرفته که خود می‌تواند موجبات جذب سرمایه‌گذاران را فراهم آورد.
وی افزود: طبق این قانون از سرمایه‌گذارانی که قصد خرید زمین در شهرک‌های صنعتی مناطق محروم از جمله غرق آباد و نوبران را دارند، در ابتدا ۱۰ درصد کل مبلغ زمین اخذ می‌شود و ۹۰ درصد باقی مانده نرخ زمین پس از بهره‌برداری از واحد صنعتی دریافت خواهد شد.
وی با انتقاد از اجرایی نشدن این قانون اضافه کرد: نمایندگان قانون نحوه واگذاری زمین به سرمایه گذران را تصویب کرده‌اند و این قانون به دولت هم ابلاغ شده است.
در نشست مشترک شورای شهر غرق آباد با نماینده مردم در مجلس و مسئولان مربوطه پیگیری مشکل واگذاری اراضی تحت مالکیت بنیاد مستضعفان به شهرک‌های صنعتی، اعمال تخفیفات قانونی به سرمایه‌گذاران و پیگیری شبکه مخابراتی از مهم‌ترین مسایل مطرح شده در این جلسه بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.