تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۱ آذر ۹۷.::. ساعت : ۶:۲۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده انتظامی قائم‌شهر خبر داد

انهدام باند قاچاق موادمخدر در قائم‌شهر/۱۵ کیلوگرم تریاک کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: اعضای باند قاچاق موادمخدر به همراه ۱۵ کیلوگرم تریاک در قائم‌شهر دستگیر شدند.

به گزارش قائم آنلاین، محمدولی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل و توزیع مواد مخدر توسط یک باند قاچاق مواد مخدر در قائم‌شهر، موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، پس از بررسی‌های میدانی و انجام تحقیقات پلیسی، موفق به شناسایی اعضای این باند شدند.

مرادی گفت: با هماهنگی مرجع قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را که با تشکیل باندی ۳ نفره در امر قاچاق مواد مخدر در این شهرستان فعالیت داشتند دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر تصریح کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده از خودروی این عاملان سودجوی مواد مخدر، ۱۵ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، بیان کرد: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به عنوان مهم‌ترین عامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهاد‌های مسئول با نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم‌شهر از شهروندان خواست برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.