تاریخ انتشار :جمعه ۹ آذر ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۵۵ ق.ظ
فاقددیدگاه

واکنش پرسپولیسیِ متعصب به ادعای دروازه بان پیشین استقلال : من باور نمی کنم !

پاسخ پایان رافت به ادعای هادی طباطبایی؛ به ما نگفتند !

به گزارش قائم آنلاین، پایان رافت در واکنش به ادعای طباطبایی گفت : استقلالی‌ها ادعا دارند به آنها چنین دستوری داده شده است. کاش آن آقایانی که چنین حرفی را به بازیکنان استقلال زدند، به ما هم می‌گفتند قرار نیست اتفاق بدی رخ دهد!

 

یکی دو روز پیش بود که هادی طباطبایی دروازه‌بان اسبق استقلال در مصاحبه‌ای مدعی شد در دربی چهل و هفتم، تعدادی از مدیران فوتبال در رختکن استقلال حاضر شده و از آنها خواسته‌اند که مراعات تیم ۹ نفره شده پرسپولیس را بکنند و به آنها گل نزنند. این ادعا پیش از این بارها توسط چند استقلالی دیگر هم مطرح شده و البته پرسپولیسی ها هر بار آن را تکذیب کرده‌اند. این بار هم پایان رافت در واکنش به این ادعای طباطبایی این پاسخ را داده است:

«این قضیه برای سال‌ها پیش است. افراد زیادی هم در این باره صحبت کرده‌اند. استقلالی‌ها ادعا دارند به آنها چنین دستوری داده شده است. کاش آن آقایانی که چنین حرفی را به بازیکنان استقلال زدند، به ما هم می‌گفتند قرار نیست اتفاق بدی رخ دهد!

پایان رافت  ادامه داد :

هیچکس به رختکن پرسپولیس نیامد. من در عمرم چنین داستان‌هایی نشنیده‌ام. نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا نشات می‌گیرد. هادی دوست من است، اما اگر چنین صحبت‌هایی وجود داشت، کاش به ما هم اطلاع می‌دادند تا یک نیمه با تمام وجود نمی‌جنگیدیم! کاش به ما هم می‌گفتند که استقلال آرام بازی می‌کند و شما را شکست نمی‌دهد. بازی حساسی بود و استقلال فرصت‌های زیادی داشت تا پیروز میدان باشد. ما در آن بازی خیلی دویدیم. کاش یکی هم به ما می‌گفت که قرار نیست استقلال گل بزند تا ما هم بازی را آرام دنبال کنیم. من چنین چیزی را باور نمی‌کنم.»

دیدگاه خود را به ما بگویید.