تاریخ انتشار :جمعه ۹ آذر ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۷/۰۹/۰۹

قیمت هر اونس طلا امروز در رقم ۱۲۲۴ دلار و ۲۶ سنت تقریبا ثابت بود.

به گزارش قائم آنلاین، در حالی که در آستانه نشست گروه ۲۰ در آرژانتین و دیدار رهبران آمریکا و چین در حاشیه این نشست ارزش دلار تقویت شده است، قیمت طلا امروز تقریبا ثابت بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز در رقم ۱۲۲۴ دلار و ۲۶ سنت تقریبا ثابت بود. قیمت طلا ی آمریکا نیز با ۵۰ سنت کاهش به ۱۲۲۹ دلار و ۹۰ سنت رسید.
قیمت پالادیوم امروز با حدود ۰٫۲ درصد افزایش به ۱۱۸۳ دلار و ۲۰ سنت رسید. دیروز قیمت این فلز تا رقم ۱۱۹۰ دلار بالا رفته بود.
شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی امروز با اندکی افزایش به ۹۶٫۷۹ رسید. شاخص ها در بازارهای بورس در معاملات ساعات اولیه آسیایی با اندکی کاهش روبرو بود. سرمایه گذاران همه در انتظار نشست گروه ۲۰ هستند.
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه سیگنال های ضد و نقیضی در مورد احتمال توافق تجاری با چین ارسال کرد. وی پیش از سفر به آرژانتین گفت که چنین توافقی نزدیک است، اما مطمئن نیست که چنین توافقی را می خواهد.
محدودیت های تجاری آمریکا در سال جاری میلادی مجموعا ۳۶۹ میلیارد دلار صادرات چین را کاهش داده است. این در حالی است که تعرفه های دولت آمریکا تنها بر ۲۷۸ میلیارد دلار از کالاهای چینی اعمال نشده است.
تقریبا تمام مقامات فدرال رزرو آمریکا در نشست اخیر بانک مرکزی این کشور بر سر یک نوبت دیگر افزایش نرخ بهره اتفاق نظر داشته اند، اما در عین حال این بحث را نیز مطرح کرده اند که چه زمانی باید افزایش بیشتر نرخ بهره متوقف شود و چگونه باید این طرح ها را به افکار عمومی توضیح داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.