تاریخ انتشار :چهارشنبه ۳۰ آبان ۹۷.::. ساعت : ۴:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران از امروز

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران از آغاز محدودیت‎‌های ترافیکی در استان از امروز خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، محسن هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، افزود: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بود و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌اباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز یک‌شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌اباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است‌.

هاشمی با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلی کماکان از محور هراز، اضافه کرد: تردد انواع وسایل از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به سمت امل ممنوع بوده و یا اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از اب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

وی ادامه داد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز یک‌شنبه از رودهن به سمت امل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از اب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه، ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز شنبه، ساعت ۶ تا ۲۴ روز شنبه و از ساعت ۶ تا ۱۲ روز دوشنبه از محور هراز ممنوع است.

هاشمی گفت: تردد تمامی تریلی به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یک‌شنبه از محور سوادکوه ممنوع است.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.