تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

انبار میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد کشف شد

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از کشف انبار حاوی انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش ۱۰میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش قائم آنلاین، فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از کشف انبار حاوی انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش ۱۰میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ محمد رضا خدا دوست  در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد  در ادامه طرح‌های برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم در پی کسب خبری مبنی بر احتکار لوازم خانگی در یکی از انبارهای سطح شهر، موضوع را به صورت ویژه  در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از درستی موضوع با هماهنگی مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف از انبار موصوف بازدید به عمل آوردند که در نتیجه انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و لوازم برقی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با بیان اینکه احتکار بودن کالاها به دلیل عدم اعلام آنها به اداره صنعت، معدن و تجارت و ثبت نشدن خروجی کالاها در سامانه انبارها محرز شده است، گفت: کارشناسان مربوطه ارزش محموله مکشوفه را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

وی از دستگیری ۲ فرد متخلف و تحویل آنان به مراجع قضائی خبر داد و گفت: طرح برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم تداوم دارد و ماموران این فرماندهی با این گونه افراد برخورد قانونی می کنند.

کشف پوشک بچه‌های احتکار شده در نجف‌آباد

سرهنگ خدادوست اظهار داشت: در عملیات ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد ۲۶ هزار و ۶۹۱ عدد پوشک بچه احتکار شده در یک انبار خانگی به ارزش به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال کشف شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد در ادامه طرح ها و برنامه های برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم برابر اخبار واصله مبنی بر احتکار پوشک بچه در یک انبار خانگی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد  بیان کرد: ماموران پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از درستی موضوع طی هماهنگی با مقام قضائی از محل مذکور بازدید به عمل آوردند که در نتیجه تعداد این عملیات تعداد ۲۶ هزار و ۶۹۱ عدد  انواع پوشک بچه احتکار شده کشف شد.

وی  ارزش این محموله احتکاری را برابر اعلام کارشناسان مربوطه یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این زمینه یک نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.