تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ آبان ۹۷.::. ساعت : ۴:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

پروژه‌های راهسازی نیمه‌تعطیل و در حالت رکود هستند

نماینده شرکت ساخت و توسعه راه‌های مازندران گفت: به دلیل مشکلات اعتباری پروژه‌های راهسازی مازندران نیمه تعطیل و یا در حالت رکود هستند.

به گزارش قائم آنلاین، غلام‌عباس رستمی در گفت‌وگو درباره وضعیت پروژه‌های راهسازی در استان، اظهار کرد: به دلیل مشکلات اعتباری بیشتر پروژه‌های راهسازی استان نیمه تعطیل است و در حالت رکود هستند.

وی در ارتباط با پروژه محور هراز که گفته بودند دو سه ساله به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: بیشتر عملیات اجرایی محور هراز بحث احداث پل، تونل و ساخت بتن هست که نیاز به پول دارد.

نماینده شرکت ساخت و توسعه راه‌های مازندران خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح‌ها نیاز به میلگرد داریم، برای شروع باید پول نقد برای خرید میلگرد بدهیم تا اقدامات بعدی در دستور کار قرار گیرد، بیشتر اعتبارهای ما به صورت اسناد خزانه بوده و به همین دلیل پیمانکاران هم دچار مشکل هستند.

این مسئول اضافه کرد: بحث گرانی مصالح و کمبود اعتبارات روی این پروژه‌ها اثر گذاشته است و تلاش داریم که بخشی از کارها را آماده کنیم.

رستمی درباره وضعیت آزاد راه تهران شمال گفت: این پروژه در حوزه وظایف ما نیست اما بنده بازدیدی که داشتم به نظر می‌رسید که در حال فعالیت هستند.

وی تعداد پروژه‌های در دست اقدام شرکت زیرساخت راهداری را محورهای هراز، سوادکوه، کمربندی بابل عنوان کرد و در پاسخ به این سئوال خبرنگار بلاغ که در محور سوادکوه مشکل خاصی نباید داشته باشیم، گفت: مشکل خاصی نداریم، سه نقطه حساس شده و ترافیک هم در این نقاط ایجاد می‌شود.

نماینده شرکت ساخت و توسعه راه‌های مازندران ادامه داد: عملیات چهارخطه سوادکوه به اتمام رسیده است اما در حال حاضر نقاط گلوگاهی داریم تا رفع نشود مشکلات جدی وجود دارد.

رستمی گفت: سه نقطه در این شرکت منطقه مشکل داریم تا نقاط گلوگاهی کامل نشود پروژه‌ها تکمیل نمی‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.