تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷.::. ساعت : ۹:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

مه و باران، مهمان اکثر محورهای کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش قائم آنلاین، سرهنگ نادر رحمانی در گفت و گو  با اشاره به بارش‌ برف و باران پاییزی در برخی محورهای مواصلاتی، اظهار کرد:‌ در حال حاضر محورهای اسالم – خلخال در استان اردبیل و ارتفاعات محورهای کرج – چالوس و هراز به علت بارش برف و اکثر محورهای استان اردبیل، مازندران، گیلان، قزوین و شرق استان تهران به علت بارش باران لغزنده است و همچنین شاهد لغزندگی مسیرها به علت بارش هستیم و در همین راستا به رانندگان توصیه می‌شود تا حین رانندگی سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

وی همچنین درباره محورهای مه گرفته کشور نیز اعلام کرد:‌ در محورهای مرند-تبریز و اهر-کلیبر در استان آذربایجان شرقی،‌ محورهای رضی- گرمی, اردبیل-آستارا گردنه حیران و خلخال- اسالم گردنه الماس در استان اردبیل، محور کندوان محدوده هزارچم، محور فیروزکوه محدوده گدوک و محور جوکار-تویسرکان در استان همدان مه گرفتگی همراه با کاهش دید مشاهده می‌شود.

سرهنگ رحمانی درباره ترافیک روزانه و کاری تهران نیز گفت:‌ باند جنوبی آزاد راه کرج – قزوین در محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزاد راه تهران-کرج در محدوده پل فردیس تا گرمدره ترافیک نیمه سنگین است. سایر محورهای مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.