تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷.::. ساعت : ۷:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیر رسانه ای تیم ملی جواب حاج رضایی را داد

مدیر رسانه‌ای تیم ملی خاطرنشان کرد: صحبت‌های حاج‌رضایی نسبت به فدراسیون فوتبال و تیم ملی کذب و البته قابل پاسخگویی است اما از آنجایی که مشکل او ندانستن نیست بلکه نخواستن در دانستن است، پاسخی بیش از این نخواهیم داد.

به گزارش قائم آنلاین، امیرحسین حسینی  گفت: در روز‌های گذشته صحبت‌های امیر حاج‌رضایی در یک برنامه تلویزیونی بازتاب داشته و البته او در این خصوص مسبوق به سابقه است و پیش از جام جهانی هم به گونه اعلام کرده بود که تیم ملی در جام جهانی نتایج خوبی نخواهد گرفت.

وی در ادامه افزود: همه دیدند که تیم ملی نمایش فوق‌العاده‌ای از خود به جا گذاشت که تحسین همگان را برانگیخت و به قول شیخ سلمان (رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا) ایران افتخار آسیا شده است.

حسینی گفت: هم اکنون و پیش از جام ملت‌ها که او پنهان شده بود، مجددا با انجام مصاحبه اقدام به تضعیف تیم ملی و فدراسیون فوتبال کرده است.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی در پایان خاطرنشان کرد: صحبت‌های حاج‌رضایی نسبت به فدراسیون فوتبال و تیم ملی کذب و البته قابل پاسخگویی است اما از آنجایی که مشکل او ندانستن نیست بلکه نخواستن در دانستن است، پاسخی بیش از این نخواهیم داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.