تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷.::. ساعت : ۹:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

عملکرد قابل تحسین بانک پارسیان در خدمات رسانی به زائران حرم مطهر رضوی

میرزایی گفت: بانک‌های خصوصی در راستای تامین زیر ساخت‌های رفاهی از جمله خدمات رسانی مالی برای زائران نقش مهمی ایفا کردند.

به گزارش قائم آنلاین، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بانک‌های خصوصی در راستای تامین زیر ساخت‌های رفاهی از جمله خدمات رسانی مالی برای زائران نقش مهمی ایفا کردند.

مهندس میرزایی افزود: عملکرد بانک‌ها به ویژه بانک پارسیان در راستای حمایت از اشتغال پایدار و توسعه روستایی و همچنین خدمات رسانی مالی به زائران حرم رضوی و دسترسی مردم به پول نقد با استقرار دستگاه‌های خودپرداز سیار، قابل تقدیر است.
همچنین دربخش طرح‌های اشتغالزایی روستایی نیز بانک‌ها عملکرد خوبی داشتند و از آنجایی که این طرح ادامه دار بود به ایجاد اشتغال پایدار در روستا‌های این استان منجرشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: علاوه بر اقدامات ارزشمند صورت گرفته از سوی بانک پارسیان، این بانک علاقه‌مند به مشارکت در حوزه درمان این استان نیز بوده و آمادگی خود را برای سرمایه گذاری دراین حوزه اعلام کرده که پیگیری‌های لازم انجام و این موضوع درحال بررسی است.
به گفته این مقام مسئول، بانک‌ها ۲۴۵ میلیارد تومان در زمینه اعتبارات در استان خراسان رضوی پرداخت کردند که بسیاری از طرح‌ها با این بودجه اجرایی شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.