تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۵۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

ایران جزیره‌ای امن است

اینچه برون- فرمانده ناجا با بیان این که ایران یک جزیره امن است و در اقصی نقاط کشور امنیت داریم، گفت: مرزبانی صرفاً نگاه امنیتی به مرزها ندارد بلکه معیشت مرزنشینان را هم در نظر می گیرید.

به گزارش قائم آنلاین، سردار حسین اشتری، بعدازظهر سه شنبه در نشست با سران طوایف و ریش سفیدان مرزی استان گلستان، اظهار کرد: هدف ما از بازدید پایانه مرزی اینچه برون، آشنایی با این منطقه و رفع مشکلات مرزی آن است.

وی افزود: مرزنشینان بالاترین پشتیبان مرزها بوده که هماهنگی خوبی با مرزبانان دارند و با کمترین هزینه و بهترین اقدام از مرزها پشتیبانی کرده‌اند.

اشتری تصریح کرد: مرزنشینان مرزبانان اصلی هستند و باید توجه ویژه‌ای به آنها داشته باشیم و خوشبختانه در استان گلستان هم شرایط خوبی برقرار است.

وی ادامه داد: مرزبانی صرفا نگاه امنیتی به مرزها ندارد بلکه برای معیشت مرزنشینان و حل مشکلات آنها باید چاره‌ای بیاندیشیم زیرا آرامش معیشتی موجب امنیت می‌شود.

فرمانده ناجا با مهم شمردن اشتغال و تولید داخلی، بیان کرد: وظیفه ما پیگیری مشکلات مرزنشینان است و برای رونق بازارچه مرزی اینچه برون هم هر آنچه در توان ما باشد دریغ نخواهیم کرد تا شاهد رشد و ارتقا در منطقه باشیم.

اشتری در خصوص راه اندازی پاسگاه داشلی برون گفت: اگر مکان مشخص شود برای راه اندازی پاسگاه بخش داشلی برون اقدام خواهیم کرد تا بخش انتظامی هم در این منطقه تقویت شود.

وی افزود: از تعامل، همکاری، وحدت و یک رنگی بزرگان این منطقه تشکر می‌کنم زیرا باعث دلگرمی مسئولان هستند.

اشتری تصریح کرد: نیروی انتظامی حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم است و با تمام وجود برای امنیت و آرامش مردم خدمت می‌کنیم و گواه آن شهدای نیروی انتظامی هستند.

وی یادآور شد: تمام تلاش ما این است که آرامش و امنیت را در کشور ارتقا دهیم و خوشبختانه در اقصی نقاط کشور امنیت خوبی داریم و جمهوری اسلامی ایران یک جزیره امن و باثبات است.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات برخی گروه‌های تروریستی دلیلی بر ناامنی نیست و امنیتی باثبات و مثال زدنی در کشور داریم که به برکت حضور مردم است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.