تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ آبان ۹۷.::. ساعت : ۱۱:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

کشته‌شدن پسر جوان در نزاع پارک گلزار

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از قتل پسر جوان در

به گزارش قائم آنلاین، ساعت ۲۲ شب گذشته (جمعه مورخ ۱۸ آبان جاری) وقوع یک فقره فوت ناشی از اصابت ضربه جسم تیز به کلانتری ۱۱۰ شهدا اعلام شد.

با حضور ماموران کلانتری در بیمارستان مشخص شد جوانی ۲۷ ساله بر اثر اصابت ضربه جسم تیز به قسمت چپ سینه فوت کرده است که پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل و موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

کارآگاهان این اداره در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول داخل پارک گلزار طی یک درگیری با سرنشین یک موتورسیکلت مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

در تحقیقات از دوستان مقتول (شاهدان صحنه جنایت) به کارآگاهان اعلام شد که مقتول همراه آنها داخل پارک حضور داشته که یکی از بچه محل‌ها با یک موتورسیکلت وارد پارک شده و بی‌هیچ مقدمه‌ای به سمت مقتول رفته، با چاقو ضربه‌ای به مقتول زده و پس از آن به سرعت از محل متواری شده است.

سرهنگ کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی – معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با شناسایی محل سکونت متهم پرونده در محدوده خیابان پیروزی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به این محل مراجعه کرده و اطلاع پیدا کردند متهم پس از ارتکاب جنایت از این محل متواری شده لذا هماهنگی‌های لازم با بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران انجام و تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری در دستور کار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.