تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ آبان ۹۷.::. ساعت : ۳:۵۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

حضور ۴۰ هزار هوادار و بازداشت چند متخلف

تماشاگران و علاقمندان به تیم فوتبال پرسپولیس استقبال خوبی از دیدار برگشت تیم‌های پرسپولیس و کاشیما داشته‌اند و به نظر می‌رسد چند ساعت قبل از شروع بازی ظرفیت ورزشگاه کامل شود.

به گزارش قائم آنلاین،  دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. حاشیه‌های پیش از شروع این بازی را در زیر می‌خوانیم:

* لوزانف رئیس کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی حاضر شد تا بار دیگر شرایط این استادیوم را برای میزبانی بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بررسی کند.

* در فاصله پنج ساعت مانده به شروع به بازی، حدود ۴۰ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند. همچنین حدود ۱۰ هزار نفر نیز در داخل مجموعه هستند.

* مأموران نیروی انتظامی پیگیری ویژه‌ای نسبت به فروش بلیت بازی در بازار سیاه دارند؛ در این راستا چند نفر از دلالان این امر نیز دستگیر شدند تا به مراجع قضایی معرفی شوند.

* تعدادی از مأموران نیروی انتظامی با اسب در ورزشگاه حضور دارند و محوطه ورزشگاه را دور می‌زنند.

* جایگاه بانوان برای بازی امروز حدود ۸۵۰ نفر در نظر گرفته شده است که در ضلع شرقی ورزشگاه مستقر خواهند شد.

* عملیات ترمیم ورزشگاه آزادی در فاصله چند ساعت مانده به شروع بازی همچنان ادامه دارد و کارهای باقی‌مانده در حال انجام است.

* ظرفیت تمامی پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی تکمیل شده است، از این رو تماشاگران اتومبیل‌های خود را در خیابان‌های مجاور ورزشگاه پارک می‌کنند.

* دوربین‌های صدا و سیما برای پوشش هر چه بیشتر این بازی در مکان‌های تعیین شده از سوی AFC قرار گرفته‌اند.

* سیستم‌های صوتی پیشرفته‌ای برای برگزاری هر چه بهتر این دیدار، در اطراف چمن ورزشگاه آزادی نصب شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.