تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ آبان ۹۷.::. ساعت : ۹:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

تسهیلات جدید ستاد کل در اعطای سابقه جبهه برای کارکنان دولت در زمان جنگ تحمیلی

اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص تسهیلات جدید ستاد کل برای کارکنان دولت که در زمان جنگ در مناطق و شهرهای جنگی خدمت می‌کردند، سخن گفت.

به گزارش قائم آنلاین، سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو  با اعلام خبر فوق اظهار داشت: طبق مقررات سند راهبردی رزمندگان، کارکنان دولت که در زمان جنگ تحمیلی یعنی ۲۷ مرداد ۱۳۶۷ جهت انجام وظایف سازمانی خود در مناطق و شهرهای جنگی خدمت کرده‌اند به عنوان سابقه جبهه برای‌شان محسوب می‌شود.

اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان این مطلب که این تسهیلات شامل مناطق امنیتی درگیر نمی‌شد، تصریح کرد: با توجه به تقاضای کارکنان دولت در مناطق امنیتی درگیر و به منظور ارج‌گذاری به خدمت کارکنان دولت مستقر در مناطق امنیتی درگیر در زمان جنگ، با تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح در اجرای مصوبه ۵۱۷۰۰ هیأت وزیران، ۵۰ درصد خدمت کارکنان دولت در مناطق امنیتی درگیر در زمان جنگ به عنوان سابقه جبهه محاسبه شود.

وی گفت: این مناطق فقط بعضی از شهرهای شمال غرب کشور یعنی تعدادی از شهرهای آذربایجان، کردستان و کرمانشاه است.

سردار کمالی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص چگونگی تشکیل پرونده این دسته از افراد خاطرنشان کرد: افراد باید به وزارتخانه و سازمان مربوطه مراجعه کرده و پرونده خود را تکمیل کنند و از طریق وزارت یا سازمان این پرونده به سازمان بسیج مستضعفین ارسال گردد؛ این افراد مستقیماً به بسیج یا نیروهای مسلح مراجعه نکنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.