تاریخ انتشار :جمعه ۱۸ آبان ۹۷.::. ساعت : ۶:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

سخن “انتقاد دولت؛ هم‌افزایی با دشمن” کاملا بی‌اساس است

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، گفت: مردم با رای خود دولت را سرکار می‌آورند بنابراین باید دولت را انتقاد کنند پس این سخن که اگر کسی دولت را انتقاد کند با دشمن هم افزایی می‌کند کاملا بی اساس است.

به گزارش قائم آنلاین، آیت الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه امروز قائم‌شهر با اشاره به اینکه تقوای الهی موجب می‌شود که ما شرافت یابیم و آبا و اجدادمان شریف خواهند شد، اظهار کرد: ۱۳ آبان امسال شریف‌تر از گذشته بود چراکه در این روز استکبار خواست ایران را به کشوری به ذلت‌پذیر تبدیل کند.

وی افزود: آمریکا تلاش زیادی انجام داد تا بر ملت ایران اثر گذارد اما نتوانسته و حتی در فضای مجازی اقدام کرد اما ملت ایران رهبری و امام خود را بر دیگری ترجیح ندادند و هیچ ایرانی تحت تاثیر قرار نگرفت.

امام جمعه قائم‌شهر تصریح کرد: امروز آمریکا بسیار تلاش کرد تا ملت ایران را از انقلاب دور کند و از ابزارهای مختلفی کمک گرفت اما موفق نشد.

این مسؤول بیان کرد: آمریکایی‌ها برای انحراف ملت ایران تمامی شیوه‌ها را بکار بردند تا همگان را به سمت خود جذب کنند اما موفق نشدند.

معلمی خاطرنشان کرد: آمریکا جنگ هشت ساله علیه ایران آغاز کرد که هدفشان از بین بردن اتحاد بود حال دیدیم که اتحاد ملت ایران منسجم تر شد.

وی افزود: خود رئیس جمهور گفت، دشمن اصلیمان جناه‌ها و احزاب داخلی نیستند آمریکا است اما خانمی که خوشی‌های خود را انجام داده به افراد منتقد دولت می‌گوید همراهی نکردن با دولت هم‌افزایی با دولت نیست و اگر کسی با دولت مخالفت و انتقاد کرد با دشمن هم صدا شده و آن انتقاد کننده را ناسزا می‌گویند و به عنوان پشیمان کننده و برانداز دولت می‌نامند که این شیوه نادرست است که باید از این رفتارها جلوگیری شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم با رای خود دولت را سرکار می‌آورند بنابراین باید دولت را انتقاد کنند پس این سخن که اگر کسی دولت را انتقاد کند با دشمن هم‌افزایی می‌کند کاملا بی‌اساس است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.