تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۵ آبان ۹۷.::. ساعت : ۳:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

اتحاد زبانی مشکلی را حل نمی‌کند

امام جمعه میاندورود، گفت: اگر وحدت رویه نباشد نمی‌توانیم کشور را اداره کنیم، اتحاد زبانی مشکلی را حل نمی‌کند و نیاز به اتحاد عملی داریم.

به گزارش قائم آنلاین،  حجت الاسلام رضا محمدنسب در نشستی با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد و اهالی فرهنگ و رسانه میاندورود پیرامون پدافندغیرعامل، اظهار کرد: یکی از مسائل مهم برای مسئولان کشور در برنامه ریزی‌های کشور مسئله پدافند غیرعامل است.

وی بیان کرد: پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیرمسلحانه است که موجب افزایش بازدارندگی و کاهش آسیب‌پذیری و تداوم فعالیت‌های ضروری در کشور و ارتقا پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن است.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: باید به مردم آموزش دهیم که اگر دشمن بدون ابزار نظامی به کشور حمله کرد از خود دفاع کنیم و آسیب کمتری ببینیم، در بخش غیرنظامی که همان جنگ نرم دشمن است اگر آگاهی لازم را به مردم بدهیم تاثیرگذار است و آسیب کمتری می‌بینیم.

محمدنسب افزود: امروز در رابطه با تحریم که دشمن برنامه‌ریزی کرده اگر اقدامات لازم را انجام می‌دادیم آسیب‌پذیری کمتری داشتیم چون دشمن به‌دنبال آن است که مردم را در تنگنای اقتصادی قرار دهد.

وی تاکید کرد: امروز برای دفاع از کشور باید از همه ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده کرد، اگر مدیریت درست و به هنگام انجام شود می‌توان بسیاری از آنها را به فرصت تبدیل کرد فرصتی که هم کشور ما را بسازد و هم باعث رشد اقتصاد کشور شود و هم استعدادهای خفته جوانان را شکوفا کند.

محمدنسب با بیان اینکه در شرایط فعلی نیاز اول کشور در مسائل اقتصادی وحدت رویه است، ادامه داد: اگر وحدت رویه نباشد نمی‌توانیم کشور را اداره کنیم، اتحاد زبانی مشکلی را حل نمی‌کند و نیاز به اتحاد عملی داریم و اختلاف برای کشور که در خط مقدم مقابله با استکبار است شایسته نیست.

امام جمعه میاندورود، گفت: مردم مصرف کننده هستند و استفاده از کالای ایرانی یکی از جنبه‌های پدافند غیرعامل است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.