تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۴ آبان ۹۷.::. ساعت : ۳:۴۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

سایت معتبر انگلیسی فاش کرد ؛ راهکاری برای قهرمانی “پرسپولیس” در آسیا

گزارش فورفورتو درباره بازی پرسپولیس _ کاشیما رسانه معتبر انگلیسی با پوشش دیدرا رفت تیمهای پرسپولیس و کاشیما، راهکاری را برای قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها مطرح کرده است.

به گزارش قائم آنلاین، به نقل از سایت معتبر ورزشی فورفورتو، دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن برگزار شد و در پایان این دیدار سامورایی های ژاپنی توانستند با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان باشند.

رسانه انگلیسی “فورفورتو” درباره این دیدار پراهمیت میان ۲ تیم آسیایی نوشت:

تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن به وسیله ۲ بازیکن ژاپنی خود با نام های “لئو سیلوا” و “سرجینیو” به برتری برسد. در لحظات پایانی این دیدار نیز سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل خطا، کارت زرد دوم خود را دریافت کرده و پس از آن نیز کارت قرمز گرفته و دیدار بعدی تیمش را از دست داد.

رسانه انگلیسی نوشت:

دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا زیاد دور نبوده و برانکو ایووانکویچ، سرمربی این تیم برای بازپس گیری عنوان قهرمانی رقابت ها، باید ترکیب اساسی و خوبی را برخلاف این دیدار برای تیمش داشته باشد.

این رسانه معتبر ورزشی در پایان نوشت:

پرسپولیس بی شک زمانیکه در خانه خود، ورزشگاه آزادی تهران دیداری داشته باشد، عملکرد به شدت هجومی خواهد داشت و برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش فراوانی انجام خواهد داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.