تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ مهر ۹۷.::. ساعت : ۹:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

وعده ۵۰ میلیون دلاری که سرمربی ” استقلال ” به هواداران داده بود در حال تحقق است !

ستاره هایی که می‌توانند به بازیکنان ۵۰ میلیون دلاری برای استقلال بدل شوند

به گزارش قائم آنلاین، شفر با اسم بردن از تعدادی از این بازیکنان جوان تیمش که این روزها در ترکیب هستند گفته بود این‌ها سرمایه‌هایی برای استقلال هستند که می‌توانند به بازیکنان ۵۰ میلیون دلاری برای تیم در مارکت جهانی بدل شوند.

وینفرد شفر روزهای سختی را در سال اخیر سپری کرد اما حالا به نظر می‌رسد شرایطش کمی بهتر شده است. او در بازی با سایپا سومین برد متوالی تیمش را جشن گرفت تا کمی اوضاع برای آبی‌ها بهتر شده باشد. مهم‌تر از نتیجه اما برای استقلال سبک بازی تیم بود. بچه‌هایی که در حوالی سن ۱۹ سالگی برای استقلال خوش درخشیدند و ستاره بودند. مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش دو ستاره مهم استقلال در بازی با سایپا بودند. آرمین سهرابیان همچنان موثر بازی می‌کرد و بازگشت حسین حسینی در چارچوب هم موثر بود. البته استقلال همچنان بازیکنان جوان دیگری مثل سجاد آقایی و رضا آذری را از جوانانش دارد که می‌توانند برایش خوش بدرخشند.

در ابتدای فصل که شفر این تعداد جوان را برای استقلال انتخاب کرد خیلی شفاف گفت:

«زمان تغییر نسل در استقلال فرا رسیده. من اگر به اصرار خواستم قرارداد دو ساله داشته باشم برای این بود که این تیم برای ساخته شدن نیاز به برنامه‌ریزی بلند مدت دارد.»

وینفرد شفر حتی همان موقع با اسم بردن از تعدادی از این بازیکنان جوان تیمش که این روزها در ترکیب هستند گفته بود این‌ها سرمایه‌هایی برای استقلال هستند که می‌توانند به بازیکنان ۵۰ میلیون دلاری برای تیم در مارکت جهانی بدل شوند. اتفاقی که مثلا برای کاوه رضایی افتاد و حالا قیمتی ۲۰ میلیون دلاری دارد اگرچه ریالی از این پول به آبی‌ها نرسیده است!

دیدگاه خود را به ما بگویید.