تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۶ مهر ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۳۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

قدوس: هدفمان فقط قهرمانی آسیا است

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: تمام هدف من، کادرفنی و بازیکنان قهرمانی در آسیا بوده و برای این هدف می‌جنگیم.

به گزارش قائم آنلاین، سامان قدوس که قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به تیم ملی فوتبال ایران اضافه شد این روز‌ها در لیگ برتر فرانسه و در تیم آمیان در حال درخشش است و به عنوان یکی از اصلی‌ترین بازیکنان تیمش به شما می‌رود.

این بازیکن در بازی تدارکاتی شب گذشته تیم ملی مقابل بولیوی به صورت ثابت در ترکیب قرار گرفت و در نیمه دوم تعویض شد، اما در مجموع عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشت.

سامان قدوس صحبت‌هایی را در خصوص بازی تیم ملی با بولیوی، شرایط این روز‌های خود در آمیان و بازی با پاری‌سن‌ژرمن صحبت‌های زیر را انجام داد:

*بازی تیم ملی با بولیوی چطور بود؟

بازی خیلی خوب بود و حتی توانایی گلزنی بیشتری مقابل آنها داشتیم. به نظرم بازی خوبی بود و کمک کرد تا بتوانیم بیشتر هماهنگ شویم. تیم ما فوتبال بازی کردن را خوب بلد است و می‌داند که باید در زمین چه کاری انجام دهد. از این پیروزی خوشحالم و امیدوارم روز‌های خوبی پیش‌رو تیم ملی باشد.

*عملکرد خودت را در این بازی چطور بود؟

برای من بازی خوبی بود، اما می‌توانم عملکرد بهتری هم داشته باشم. رفته رفته بیشتر با تیم هماهنگ می‌شوم و امیدوارم بتوانم نظر کادرفنی را جلب کنم.

*به نظرت نیاز اصلی تیم ملی ایران برای قهرمانی در آسیا چیست؟

ما فقط نیاز به بازی‌های خوب و پیروزی در آنها داریم. هر تلاشی که بازیکنان و کادرفنی تیم ملی این روز‌ها در اردو انجام می‌دهند برای قهرمانی در آسیا است و ما با همین هدف راهی امارات می‌شویم. تمام هدف من، کادرفنی و بازیکنان قهرمانی در آسیا بوده و برای این هدف می‌جنگیم.

*این روز‌ها در آمیان شرایط خوبی داری و این هفته هم قرار است با بزرگترین تیم فرانسه یعنی پاری‌سن‌ژرمن بازی کنید.

درست است ما چند روز دیگر بازی سختی با پاری‌سن‌ژرمن داریم و برای ما خیلی مهم است. من باید خوب استراحت کنم تا برای این بازی خود را آماده کنم. امیدوارم این تیم را شکست دهیم، چون تیم ما پتانسیل این کار را دارد. از طرفی امیدوارم خودم هم بتوانم عملکرد خوبی مقابل آنها داشته باشم و یک بار دیگر برای تیمم گلزنی کنم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.